Дитячий оздоровчий табір “Орлятко”

23.11.2011 | Автор: | Категорія: Оздоровлення

Стаціонарний заміський оздоровчий табір “Орлятко”

Тернопільська обл.;
Теребовлянський район;
м. Теребовля,
вул. Застіноцька, 89

тел. (03551) 2-14-52, в Тернополі  (0352) 27-23-14, (0352) 27-20-16

 

Дитячий оздоровчий табір “Орлятко” функціонує з 1960 року, є цілісним відпочинковим комплексом, який включає адміністративний корпус, їдальню, харчоблок та три спальні корпуси. Найбільшим споживачем послуг ДОТ “Орлятко” є дорожня профспілкова організація Львівської залізниці та первинні профспілкові організації структурних підрозділів залізниці. Щорічно влітку в таборі оздоровлюється 800 дітей, віком від 7 до 16 років.

Табір розташований на околиці старовинного міста Теребовля (32 км від Тернополя). Це одне із самих древніх міст України, вперше згадується в 1097 році. Теребовля (до 1944 року Трембовля) в ХІ ст. була центром Теребовлянського князівства, в яке входили землі північно-східної Галичини, Поділля, Буковини. З 1199р. входила в склад Галицько-Волинського князівства. Теребовля розташована на річці Гнізна (притока р. Серет). Збереглися руїни замку (ХІV-ХVІІ ст.), залишки Василіанського монастиря (ХVІ ст.), Миколаївська церква (кін. ХVІ – поч. ХVІІ ст.), архітектурний ансамбль кармелітського монастиря (1635-39рр.).

Табір знаходиться в лісовій зоні, площа 9,9 га, більшу частину якої займає фруктовий сад. Для культурно-масового відпочинку та занять спортом є футбольне та волейбольні поля, ігрові майданчики, тенісні столи, танцювальний майданчик, функціонує басейн. Організовуються краєзнавчі екскурсії до пам’яток історії та архітектури. Досвідчений педагогічний колектив пропонує дітям цікаві розважальні заходи згідно плану. Кожного дня проводяться веселі дискотеки з іграми та конкурсами. Проводяться лінійки, концерти, ярмарки, спартакіади, товариські зустрічі груп з футболу, конкурси народної пісні, змагання з тенісу та бадмінтону, виставки дитячих малюнків, стіннівок. Працюють гуртки та бібліотека.

Тривалість відпочинку (зміни) -18 календарних днів.

 джерело: http://www.usm.te.gov.ua/ozdorovlennya/dityach-ozdorovch-zakladi-ternop-lschini.html

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1916 публікацій.

Коментарі (2)

 1. Ліза Зайцева

  Скільки буде коштувати дітям інвалідам з посвічення або дітям з багатодітньої сім*ї?

 2. доброго дня, на жаль такою інформацією ми не володіємо. Ваше питання можна вирішити наступним чином:
  – зателефонувати за вказаними в публікації номерами телефонів
  – звернутися у місцевий відділ соціального захисту чи відділ освіти
  – звернутися в профспілковий комітет за місцем роботи батька чи матері
  – питаннями організації оздоровлення в області займається ЛЯХОЦЬКИЙ Арсен Іванович, начальник відділу організації оздоровлення та відпочинку дітей, реалізації молодіжних програм управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації, прийом: середа, п’ятниця: 10.00-12.00
  46021, м.Тернопіль вул.Грушевського, 8 к. 555, тел/факс: 523184 , тел.: 235977
  чи зверніться на e-mail: ternopilmolod@ukr.net
  веб-сайт: http://www.usm.te.gov.ua/ozdorovlennya/dityach-ozdorovch-zakladi-ternop-lschini.html

Залишити відповідь