Дитячий гастроентерологічний санаторій “Золота липа”

12.03.2012 | Автор: | Категорія: Оздоровлення

Бережанський обласний комунальний дитячий гастроентерологічний санаторій
"Золота липа"

вул. Шевченка, 30,
м. Бережани,
Тернопільська обл.

тел. (03548) 2 11 19

Директор – Левандовський Олег Терентійович

zolota lypa 09Санаторій знаходиться в південно – західній частині мальовничого міста Бережани, по вулиці Шевченка,30.
Площа санаторію – 3 га, з них 1,5 га – корпуси, харчоблок, школа, лабораторія, канцелярія, інша половина площі – скверик, спортивні та ігрові майданчики, куточки відпочинку.
Профіль лікування гастроентерологічний.
Гастроентерологічний санаторій розгорнуто на 100 ліжок, з них 60 – для гастроенторологічних, 10 – для ендокринологічних, 10 – для нефрологічних, 20 – для частохворіючих дітей із захворюванням верхніх дихальних шляхів. Два спальні корпуси містять трьох, чотирьох, п’яти місні кімнати.
Санаторій функціонує цілорічно. Для школярів, що знаходяться на лікуванні в санаторії, відкрита загальноосвітня школа I-II ступенів.
Харчування 5-ти разове. Дієтичне харчування забезпечує не тільки ріст і розвиток дітей, але й виконує лікувальну функцію.
Лікування дітей проводиться комплексно. Особливу увагу приділяється режиму дня, дієтичному харчуванню, кліматотерапії, геліотерапії, аеротерапії, тобто щоденні прогулянки на свіжому повітрі у лісовій місцевості, прийняття сонячних ванн, водних процедур, а саме купання у відкритих водоймах, застосування контрастних ванн, циркулярного душу.
У фізіотерапевтичному кабінеті використовуються: електролікування, світлолікування, озокерито – парафінотерапія, киснево – синглетна терапія, масаж, вібромасаж.
У кабінеті клінічної лабораторії дітям проводять необхідні обстеження.
У санаторії функціонує стоматологічний кабінет.
В оздоровленні дітей використовується лікувальна гімнастика, яка проводиться в кабінеті ЛФК.
Перебуваючи в санаторії, діти приймають участь в різноманітних культурних заходах, які проводяться в клубі, бібліотеці, на лоні природи.

zolota lypa 01zolota lypa 02zolota lypa 03zolota lypa 02zolota lypa 06zolota lypa 02zolota lypa 02zolota lypa 10

 

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1917 публікацій.

Залишити відповідь