У МУЗИКАНТА-КОВАЛЯ | садиба зеленого туризму

29.11.2011 | Автор: | Категорія: Зелений туризм

Садиба зеленого туризму “У музиканта-коваля”
 Тернопільська область смт Коропець вулиця Марка Каганця 64

Садиба “У музиканта-коваля”, що знаходиться у селищі Коропець на Дністрі, включає стареньку дідову хату та новий сучасний будинок. Столітня хата, з притаманним ароматом сіна, яким набиті перини на ліжках, дає можливість повернутися на початок минулого століття. У маленькій старенькій хижині є навіть давні меблі, а саме: куферок, бамбетель, корито, прялки, лавки, які мають більше по сто років.

Господар зберіг ще й ковальню діда-коваля Гаврила. Також у старій хаті є і піч, в якій господиня, пані Оксана, часто пече домашній хліб та пасочки до Великодня. Є в цій хатині й опалення, яке можна увімкнути за бажанням туристів.

Велика садиба є більш сучасною, двоповерховою будівлею. На першому поверсі стоїть рояль, оскільки сам господар, пан Петро є директором місцевої музичної школи. Після вечері туристам він виконує народні та власні пісні. На другому поверсі – комфортні кімнати з усіма зручностями.

Водне плесо ріки Дністер дає безліч можливостей для відпочинку, риболовлі та купання. Розмаїтість залісненого горбистого ландшафту Коропецько-Дністровської долини та теплий клімат утворює неповторну зону відпочинку, за що вона і отримала назву “Коропецька Швейцарія”. А щорічний кулінарний фестиваль “КоропФест” вабить сюдю все більше і більше туристів.

Також гості селища мають можливість оглянути найвідомішу архітектурну пам’ятку Коропця – палац графа Станіслава Бадені, а також “посплавлятися” по Дністрі.

Господарі вільно розмовляють російською та англійською мовами.

Орієнтована ціна проживання 100-150 грн. за добу (з харчуванням, усі страви для туристів готуються із продуктів з власного городу).

Доїхати до Коропця можна з Тернополя за маршрутом: Тернопіль – Бучач – Зубрець – Коропець, та з Івано – Франківська по дорозі Івано-Франківськ – Монастирська – Тернопіль (перед селом Комарівка повернути на Коропець).

Є щоденні прямі автобусні рейси Тернопіль – Коропець, Івано-Франківськ – Коропець.

Садиба “У музиканта-коваля” чекає Вас з 1 травня по 31 жовтня.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1902 публікацій.

Коментарі (2)

  1. Світлана

    Чому нема номеру телефона пана Петра?

Залишити відповідь