У МУЗИКАНТА-КОВАЛЯ | садиба зеленого туризму

 In Зелений туризм

Садиба зеленого туризму “У музиканта-коваля”
 Тернопільська область смт Коропець вулиця Марка Каганця 64

Садиба “У музиканта-коваля”, що знаходиться у селищі Коропець на Дністрі, включає стареньку дідову хату та новий сучасний будинок. Столітня хата, з притаманним ароматом сіна, яким набиті перини на ліжках, дає можливість повернутися на початок минулого століття. У маленькій старенькій хижині є навіть давні меблі, а саме: куферок, бамбетель, корито, прялки, лавки, які мають більше по сто років.

Господар зберіг ще й ковальню діда-коваля Гаврила. Також у старій хаті є і піч, в якій господиня, пані Оксана, часто пече домашній хліб та пасочки до Великодня. Є в цій хатині й опалення, яке можна увімкнути за бажанням туристів.

Велика садиба є більш сучасною, двоповерховою будівлею. На першому поверсі стоїть рояль, оскільки сам господар, пан Петро є директором місцевої музичної школи. Після вечері туристам він виконує народні та власні пісні. На другому поверсі – комфортні кімнати з усіма зручностями.

Водне плесо ріки Дністер дає безліч можливостей для відпочинку, риболовлі та купання. Розмаїтість залісненого горбистого ландшафту Коропецько-Дністровської долини та теплий клімат утворює неповторну зону відпочинку, за що вона і отримала назву “Коропецька Швейцарія”. А щорічний кулінарний фестиваль “КоропФест” вабить сюдю все більше і більше туристів.

Також гості селища мають можливість оглянути найвідомішу архітектурну пам’ятку Коропця – палац графа Станіслава Бадені, а також “посплавлятися” по Дністрі.

Господарі вільно розмовляють російською та англійською мовами.

Орієнтована ціна проживання 100-150 грн. за добу (з харчуванням, усі страви для туристів готуються із продуктів з власного городу).

Доїхати до Коропця можна з Тернополя за маршрутом: Тернопіль – Бучач – Зубрець – Коропець, та з Івано – Франківська по дорозі Івано-Франківськ – Монастирська – Тернопіль (перед селом Комарівка повернути на Коропець).

Є щоденні прямі автобусні рейси Тернопіль – Коропець, Івано-Франківськ – Коропець.

Садиба “У музиканта-коваля” чекає Вас з 1 травня по 31 жовтня.

Recent Posts
Showing 2 comments

Leave a Comment

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search