Інформаційне бюро “Хочете знати, а не шукати ?!”

11.02.2010 | Автор: | Категорія: Бізнес-довідники

Інформаційне бюро “Хочете знати, а не шукати ?!”

Інформаційне бюро “Хочете знати, а не шукати ?!” рік надає всім бажаючим за телефоном 433-411 інформацію про фірми, товари, послуги. Окрім цього Вам скажуть: котра година, куди звернутись в аварійних ситуаціях, де знаходиться та чи інша вулиця, прогноз погоди, інше.

А тепер про те, що пропонує інформаційне бюро:

 

Телефонна бізнес-довідка.

За телефоном 433-411 з 8.00 до 18.00 у робочі дні Ви довідаєтесь про:   назви,  телефони,  місце знаходження,  режим  роботи  фірм  і підприємств міста Тернополя та області; хто,  що продає; де, які послуги   надаються  та  багато   іншої  корисної  інформації.   Також необхідну   інформацію  можна  отримати  у  вигляді   факсимільного повідомлення, по електронній пошті. 3 питань розміщення інформації звертайтесь телефоном 433-411.

 

 

 

Інформаційне   бюро “ХОЧЕТЕ   ЗНАТИ…?!”

Хто, що купує, продає ; де, які послуги надають

 

433-411

www.misno.net

 

 

 

 

 

Активна реклама, інформація на замовлення.

Інформаційне бюро “Хочете знати,…?!” пропонує проведення рекламного дня, тижня фірми; телефонні опитування, . виголошення рекламного девізу Вашої фірми всім, хто звертатиметься за телефоном 433-411. Проводимо пошук інформації на конкретну тематику.

 

 

“Гаряча” інформація.

Протягом робочого дня в інформаційному бюро “Хочете знати.    ?!” накопичується “гаряча” інформація від насе­лення, фірм та підприємств про купівлю, продаж, оренду, обмін, а також про потребу та пропозицію різноманітних послуг. Відповідно, у Вас виникають ситуації, які вимагають оперативного інформування Ваших потенційних клієн­тів про певні зміни, потреби, пропозиції, інше. Тому;

Ми готові приймати від Вас за телефоном 433-411   з 8.00 до 18.00 години Вашу “гарячу” інформацію для того, щоб : надавати її на вимогогу за телефоном 433-411, розміщувати в Інтернеті на сайті тул.гтзіо.иеі: о 10, 13, 17-й годинах дня; розсилати її електронною поштою тим, хто подав замовлення на отримання таких повідомлень. Умови прийому та поширення “гарячої-” інформації за телефоном 433-411.

Ви можете регулярно отримувати на Вашу електронну адресу “гарячу” інформацію, яка в нас   накопи­чується від населення, фірм та підприємств про купівлю, продаж, оренду, обмін, а також про потребу та пропо­зицію різноманітних, послуг . Вибрати необхідну групу “гарячої”   інформації   та   ознайомитись   з   умовами   її відправлення на Вашу електронну адресу Ви зможете за телефоном 433-411.

 

 

 

www.misno.net

На сайті Мisno.net Ви відшукаєте фірми, орга­нізації,   підприємства,   товари   та   послуги   в   місті Тернополі та області. Оновлення сайту відбувається щотижня. В рубриці “Останні новини” знайдете “га­рячу” інформацію. Пропонуємо Вам розмістити гра­фічні   зображення   логотипів,   виготовлення   та  роз­міщення банерів, використати застосовування функції “Показати на план-схемі міста Тернополя”, розмістити прайс-лист. Зацікавились, телефонуйте 433-411.

 

Електронний довідник.

Нарешті Ви можете шукати необхідне по   Тернопільській області на своєму  комп’ютері  за допо­могою електронного довідника “Хочете знати.  ., !?”. Довідник щодня поповнюється і щотижня оновлюється, Отримання довідника в Інтернеті: www.misno.net. в Інтернет клубах і т.д. Розмістіть інформацію про себе в електронному довіднику і ніхто ніколи не скаже, що в ньому   немає  нічого   цікавого. 3 питань розміщення інформації телефонуйте 433-411.

 

 

 

Компакт-диск “Моє Місто”.

В червні 2004 року буде випущений компакт-диск “Моє Місто” з базою даних електронного довідника “Хочете знати…,?!” Рекламодавці за певну плату зможуть додатково розмістити рекламні тексти, прайс-листи, відобразити місце розташування офісу, інших обє’ктів на план-схемі міста Тернополя; підказати схематично підхід чи під’їзд автотранспортом до них, зображення Вашого офісу з вулиці, внутрішній інтер’єр; фотогаларею, відеоролики з демонстрацією пропонованого товару та продукції. Окрім того на компакт-диску буде інформація про історико-архітектурні пам’ятки краю, широко відомі художні колективи, видатних особистостей Тернопільщини і т.п.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1995 публікацій.

Залишити відповідь