Зона відпочинку “Лісова казка”

27.10.2011 | Автор: | Категорія: Бази відпочинку | Пансіонати

 

Зона відпочинку “Лісова казка”

 
Фактична адреса:

  Зона відпочинку “Лісова казка”
Україна, 46000
обл. Тернопільська
с. Борщівка

  Юридична адреса :
ТОВ “Маєток”
Україна, 46000
м. Тернопіль
вул. Руська, 34/1
тел.: (0352) 43 38 1
8
тел. для замовлень: 8 (096) 542 88 48

E-mail адміністрації : adminkazka@gmail.com
E-mail для прийому фото : uploadkazka@gmail.com
www.kazka.te.ua

Центр відпочинку „Лісова казка” розташований близько в 2-ох кілометрах від селища Борщівка Лановецького району, що у Тернопільській області, на просторах мальовничого українського Полісся.

„Лісова казка” – це осередок спокою, тиші, точка дивовижного сходження і співіснування чудової природи з її прекрасними краєвидами, приємним м’яким кліматом, прозоро-чистим повітрям та усіх побутових зручностей, затишку і комфорту. Під час літньої спеки, коли довколишні пагорби звучать дивним суголосся пралісу, „Лісова казка” дає Вам можливість зануритись у прохолоду ставка, що знаходиться на її території, приємно провести час з друзями, сім’єю, катаючись на катамарані чи просто ловити рибу заховавшись у затінку дерев. У холодну пору року тут можна насолоджуватись зимовою риболовлею. Також сили та бадьорості Вам додасть баня.

Приїздити сюди можна не лише з друзями чи сім’єю, але і з діловими партнерами. На території центру є усі умови для проведення ділових зустрічей. Маєте можливість поєднати відпочинок з роботою – приємне з корисним!

Вашим помешканням на час перебування у „Лісовій казці” стануть затишні теплі хатинки, екстер’єр яких милує зір, а інтер’єр підлаштований саме до Ваших потреб. Для тих, хто надає перевагу більш тісному спілкуванню з природою, пропонується проживання у наметах.

„Лісова казка” – усі умови для відпочинку, спілкування, оздоровлення, накопичення позитивних емоцій та, зрештою, приємного спокійного сну.

Скільки б сюди не приїздив, а завжди хочеться повернутись…

 

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1902 публікацій.

Коментарі (2)

  1. Сергій

    Де можна більш детально ознайомитися з базою відпочинку, подивитися фотографії?

Залишити відповідь