Зона відпочинку “Лісова казка”

 In Бази відпочинку | Пансіонати

 

Зона відпочинку “Лісова казка”

 
Фактична адреса:

  Зона відпочинку “Лісова казка”
Україна, 46000
обл. Тернопільська
с. Борщівка

  Юридична адреса :
ТОВ “Маєток”
Україна, 46000
м. Тернопіль
вул. Руська, 34/1
тел.: (0352) 43 38 1
8
тел. для замовлень: 8 (096) 542 88 48

E-mail адміністрації : adminkazka@gmail.com
E-mail для прийому фото : uploadkazka@gmail.com
www.kazka.te.ua

Центр відпочинку „Лісова казка” розташований близько в 2-ох кілометрах від селища Борщівка Лановецького району, що у Тернопільській області, на просторах мальовничого українського Полісся.

„Лісова казка” – це осередок спокою, тиші, точка дивовижного сходження і співіснування чудової природи з її прекрасними краєвидами, приємним м’яким кліматом, прозоро-чистим повітрям та усіх побутових зручностей, затишку і комфорту. Під час літньої спеки, коли довколишні пагорби звучать дивним суголосся пралісу, „Лісова казка” дає Вам можливість зануритись у прохолоду ставка, що знаходиться на її території, приємно провести час з друзями, сім’єю, катаючись на катамарані чи просто ловити рибу заховавшись у затінку дерев. У холодну пору року тут можна насолоджуватись зимовою риболовлею. Також сили та бадьорості Вам додасть баня.

Приїздити сюди можна не лише з друзями чи сім’єю, але і з діловими партнерами. На території центру є усі умови для проведення ділових зустрічей. Маєте можливість поєднати відпочинок з роботою – приємне з корисним!

Вашим помешканням на час перебування у „Лісовій казці” стануть затишні теплі хатинки, екстер’єр яких милує зір, а інтер’єр підлаштований саме до Ваших потреб. Для тих, хто надає перевагу більш тісному спілкуванню з природою, пропонується проживання у наметах.

„Лісова казка” – усі умови для відпочинку, спілкування, оздоровлення, накопичення позитивних емоцій та, зрештою, приємного спокійного сну.

Скільки б сюди не приїздив, а завжди хочеться повернутись…

 

Recent Posts
Showing 2 comments

Leave a Comment

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt