ПРИВЕДА Петро Васильович

privedaПРИВЕДА Петро Васильович (26.08.1994, с. Залуччя, Борщівський район, Тернопільська область – 30.11.2015), боєць добровольчого батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Тернопіль”.

Школу закінчив у с. Нівра. Пізніше – Тернопільське ВПТУ ресторанного сервісу і торгівлі. З липня 2014 року – добровольцем у батальйон “Тернопіль”. У вересні 2014 року після вишколу був направлений на Луганщину, в місто Лисичанськ. Відбув три ротації, періодично приїжджаючи додому у відпустку.

Під час чергової відпустки, 22 червня 2015 року потрапив в аварію. Непритомного доправили до Борщівської райлікарні, а звідти – до Тернопільської обласної лікарні. Через місяць і десять днів вийшов з коми, здавалося, що почнеться одужання, але… У жовтні – нова операція, новий дренаж, під час цього й занесли інфекцію. Почався гнійний менінгіт…

Коли на початку листопада хлопця перевели до Львівського військового шпиталю, він уже був у дуже важкому стані. “Надто пізно, його запустили в Тернополі”, – сказали львівські медики, але в батьків усе ще була надія.

Йому так і не вдалося побороти хворобу, незважаючи на ще дві операції у Львовському госпіталі. Помер 30 листопада 2015 у реанімації. Похований 3 грудня 2015 року в рідному селі Залуччя.

Джерела:

Кошіль, І. “Застерігала сина від війни, а біда сталася вдома…” [Текст] : після тривалого перебування у комі П. Приведа помер у день народження батька / І. Кошіль // Нова Тернопільська газета. – 2015. – № 45.

Яворська, Х. Серце втомилося боротись [Текст] : [пам’яті воїна АТО П. Приведи] / Х. Яворська // Свобода. – 2015. – № 95 (9 груд.). – С. 6 : фот.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2391 публікацій.

Коментарі (1)

  1. […] ПРИВЕДА Петро Васильович (26.08.1994, с. Залуччя, Борщівський район, Тернопільська область – 30.11.2015), боєць добровольчого батальйону патрульної служби поліції особливого призначення “Тернопіль”. […]

Залишити відповідь