ПРОХОРОВСЬКИЙ Юрій Станіславович

 In Лікарі
ПРОХОРОВСЬКИЙ Юрій Станіславович (1972, м. Тернопіль) – лікар, кардіолог. Кандидат медичних наук (2003).

Закінчив з відзнакою у 1995 році Санкт-Петербурзький державний медичний університет ім. акад. І.П.Павлова. В 1995-1997 роках проходив інтернатуру на базі кардіологічного відділення № 2 Тернопільської обласної клінічної комунальної лікарні.

З 1997 до 1999 року навчався в клінічній ординатурі на кафедрі терапії та сімейної медицини ФПО Тернопільської державної медичної академії.

До початку навчання в аспірантурі у жовтні та листопаді 1999 року працював лікарем-кардіологом по наданню допомоги хворим на інфаркт міокарда в палаті реанімації та інтенсивної терапії кардіологічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні № 2.

З 1999 до 2002 року навчався в очній аспірантурі на кафедрі терапії та сімейної медицини ФПО Тернопільської державної медичної академії.

Під час навчання в клінічній ординатурі та аспірантурі постійно курував хворих в кардіологічному відділенні, котре було основною базою стажування.

Після закінчення навчання в аспірантурі у 2002 році був переведений на посаду асистента кафедри нормальної фізіології ТДМА та працював лікарем-кардіологом по наданню допомоги хворим на інфаркт міокарда в палаті реанімації та інтенсивної терапії кардіологічного відділення Тернопільської міської комунальної лікарні № 2 за зовнішнім сумісництвом.

У березні 2003 року згідно з рішенням атестаційної комісії при УОЗ Тернопільської облдержадміністрації присвоєна друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності “Кардіологія”.

У 2003 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Вплив еналаприлу, триметазидину та лазеротерапії на гемодинаміку та мікроциркуляцію у хворих на стабільну стенокардію”.

З 2006 року по теперішній час працює лікарем-кардіологом та лікарем функціональної діагностики ТОВ “Паракліт”.

У липні 2006 року пройшов курси підвищення кваліфікації “Ультразвукова діагностика серця і судин” на базі Національного Інституту кардіології ім. М.Д. Стражеска АМН України.

У вересні 2006 року стажувався за спеціальністю “Кардіологія” на кафедрі кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

У вересні 2007 року пройшов передатестаційний цикл та склав іспит за спеціальністю „Кардіологія” на кафедрі терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

28.02.2008 р. згідно з рішенням атестаційної комісії при ГУОЗ Тернопільської облдержадміністрації присвоєна перша кваліфікаційна категорія з спеціальності „Кардіологія”.

У вересні – грудні 2009 року пройшов курси спеціалізації за суміжною спеціальністю “Функціональна діагностика” на кафедрі кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.

У жовтні 2012 року пройшов передатестаційний цикл та склав іспит за спеціальністю „Кардіологія” на кафедрі терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського.

01.03.2013 р. згідно з рішенням атестаційної комісії при ГУОЗ Тернопільської облдержадміністрації присвоєна вища кваліфікаційна категорія з спеціальності „Кардіологія”.

джерело

Recommended Posts

Leave a Comment

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search