ПІДКОЛОДНИЙ Микола Вікторович

29.10.2018 | Автор: | Категорія: Мистецькі колективи | Виконавці

ПІДКОЛОДНИЙ Микола Вікторович (18.12.1983, м. Копичинці, Гусятинського району, Тернопільської області) – музикант, педагог, аранжувальник, виконавець інструментальних творів, пісень, сценарист і ведучий. Завідувач відділу музично-естетичного виховання, викладач музичного інструменту комунального закладу Тернопільської міської ради “Центр творчості дітей та юнацтва”. Заслужений працівник культури України (2018).

З 1999 – 2003 навчаючись у Чортківському педагогічному училищі Підколодний Микола бере активну участь у концертному житті закладу. Розпочав свою мистецьку діяльність солістом в фольклорному інструментальному ансамблі “Василько”, в оркестрі народних інструментів, в духовому оркестрі.

У 2009 році закінчив ТНПУ імені Володимира Гнатюка, магістр мистецтв, музична педагогіка та виховання, викладач музичного інструменту (сопілка). За роки навчання отримав подяки, грамоти, дипломи.

  • Переможець, соліст – інструменталіст конкурсного звіту закладів вищої та професійно-технічної освіти Тернопільщини під гаслом “Благослови нас Господи, в нове тисячоліття” (травень, 2001).
  • ІІ призове місце в конкурсі диригентської майстерності ім. М. Леонтовича (грудень, 2002).
  • Учасник конкурсу вокалістів “Зорепад пісень” (2002).
  • Нагороджений грамотою національного центру естетичного виховання, за високий рівень виконавської майстерності та активну участь у художній самодіяльності, (2002).

З 1997 року учасник народного, аматорського театру ім. Б. Лепкого Копичинецького центру культури і дозвілля, де зіграв головні ролі у п’єсах за твором Т.Шевченка “Мати – наймичка”, “Пилип Орлик”, за що був неодноразово нагороджений подякою Тернопільського обласного методичного центру народної творчості за активну участь у відродженні та розвитку аматорського театрального мистецтва.

В цей же час успішний учасник, соліст духового та естрадного оркестру, про що свідчать подяки, грамоти.

Під час навчання навчається в ТНПУ ім. В. Гнатюка (2003-2006) – учасник, соліст фольклорного ансамблю “Музики” (керівник – заслужений працівник культури України Баньковський А. М.).

В ході творчих звітів вищих професійно-технічних закладів освіти Тернопільщини під гаслом “В своїй хаті своя правда і сила, і воля” присвячених 190 – річчю від дня народження Т.Г. Шевченка (травень, 2004) ансамбль “Музики” нагороджений дипломом за перше призове місце управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

У 2006 році фольклорний ансамбль “Музики” стає дипломантом VI Всеукраїнського фестивалю – конкурсу молодих виконавців української народної музики “З народного джерела” м. Рівне.

У червні 2008 року – диплом лауреата, переможця конкурсних творчих звітів професійно – технічних і вищих навчальних закладів І – ІV рівня акредитації під гаслом “Ваш подвиг в ім’я України житиме в наших серцях” управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

Диплом ІІ ступеня категорії VI – Б нагороджений ансамбль народної музики “Музики” VI – й міжнародний конкурс “Perpetuam mobile” (2013).

Диплом І ступеня  – 2017 р. м. Дрогобич.

З 2007 Микола Вікторович працює культорганізатором в комунальному закладі Тернопільської міської ради “Центр творчості дітей та юнацтва”. Відзначений подякою управління освіти Тернопільської міської ради за допомогу в проведенні огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед працівників освіти м. Тернополя.

2008 – 2009 роки навчається та здобуває диплом “Магістра мистецтв”.

У 2011 році переведений на посаду педагога-організатора.

2013 – грамота управління освіти Тернопільської міської ради за сумлінну праць на ниві позашкільної освіти та активну участь у вихованні учнівської молоді

2014 – завідувач відділом музично – естетичного виховання.

2015 – дипломом департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації переможця обласного конкурсу на кращу виховну програму літнього оздоровлення та відпочинку школярів серед студентської молоді та педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів “Школа української звитяги – 2015” у номінації “За художню інтерпретацію українських національних традицій”.

Ведучий міських та обласних масових заходів. Не один рік ведучий загальноміського свята в м. Тернополі “Випускник”. Постійний ведучий і співорганізатор міжнародних та всеукраїнських конкурсів:

Організатор та ведучий благодійних акцій, вистав та концертів для онкохворих дітей, дітей – сиріт, дітей з обмеженими можливостями.

Ведучий всеукраїнської дитячо-юнацької військово патріотичної гри “Сокіл” “Джура”.

М.В. Підколодний –  творча людина, музикант високого професійного рівня, хороший педагог, який надзвичайно обізнаний в творчій царині і постійно збагачує свої знання; професіонал, який досконало володіє голосом, манерою поведінки, роботою перед мікрофоном; універсал, що самостійно вирішує поставлені завдання; особистість, яку не можливо не слухати і яку б хотілося чути ще не раз; відповідальний працівник який користується повагою серед колег, учнівської молоді та їх батьками.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2719 публікацій.

Залишити відповідь