Обласна премія імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей Тернопільської області

фото: Тарас Іванків

Обласна премія імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей Тернопільської області є найвищою в області відзнакою юних художників за творчі досягнення.

Засновники:

  • Тернопільська обласна державна адміністрація
  • Тернопільська обласна рада

Вік учасників: від 7 до 15 років, з урахуванням мистецьких досягнень.

Номінації:

  • малярство
  • графіка

Висунення кандидатів на здобуття премії проводиться початковими
спеціалізованими мистецькими навчальними закладами Тернопільської області,
закладами освіти тощо.

Премія присуджується авторові тільки один раз.

Документи, що подаються від претендентів в управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації щороку з 10 до 30 квітня:

  • подання початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Тернопільської області, закладами освіти тощо на присудження премії;
  • творчі роботи в оригіналі, підготовлені для експонування;
  • автобіографія претендента;
  • одна фотографія претендента розміром 09 х 12 см.

Творчі роботи направляються в Тернопільський обласний художній музей щороку до 1 травня.  Там же зберігаються творчі роботи Лауреатів обласної премії імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей Тернопільської області.

«Про започаткування щорічної премії імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей Тернопільської області» : Рішення сесії Тернопільської обласної ради від 31 травня 2016 року № 178

ПОЛОЖЕННЯ про обласну премію імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей Тернопільської області 

СКЛАД комісії з присудження обласної премії імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей Тернопільської області

Лауреати обласної премії імені Івана Марчука в галузі образотворчого мистецтва для обдарованих дітей Тернопільської області
2018
Номінація «Графіка»:
  • Денис Фотенюк — учень Заводської школи естетичного виховання центру народної творчості (викладач Тетяна Витягловська

Номінація «Малярство»:

  • Марія Кусяк — учениця Залозецької музичної школи (викладач Ольга Мищук)
2017

Номінація «малярство»

  • Ольга КОЗАК, учениця Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв імені І.Ґерети — за малюнок «Натюрморт»

Номінація «графіка»

  • Анастасія  ПАНЧАК, учениця Козівської школи мистецтв — за малюнок «Родина»
2016

Номінація «малярство»

  • Петро ШАЧКО, учень Тернопільської художньої школи імені Михайла Бойчука

Номінація «графіка»

  • Вікторія ЯЛОВА, учениця Підволочиської художньої школи

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2338 публікацій.

Залишити відповідь