МАКАРЕВИЧ Борис Степанович

МАКАРЕВИЧ Борис Степанович (29.04.1971, с. Білокриниця Кременецького району Тернопільської обл. – 11.06.2016), український військовик, майор, старший офіцер відділення комплектування Кременецького об’єднаного міського військового комісаріату Тернопільської області.

Борис Макаревич народився 31 серпня 1971 року в с. Білокриниця. По закінченню Білокриницької школи Борис Степанович вступив до Хмельницького вищого артилерійського училища. За направленням поїхав до армійської частини в містечку Кам’янка-Бузька Львівської області, яка стала для нього першим місцем у нелегкій військовій службі.

Пізніше Борис Степанович змінить не одну військову частину. Доля підготувала йому нелегкий військовий шлях, проте про Бориса завжди згадуватимуть з повагою. Він був дуже розумною, порядною, доброю та щирою людиною не тільки для своїх колег, а й для односельців.

У віці 38 років за станом здоров’я чоловік був змушений демобілізуватися з війська. Але невдовзі Бориса Степановича покличуть на посаду старшого офіцера на призовному пункті й у відділення комплектування особового складу Кременецького військового комісаріату.

Через певний час Бориса відрядили на Яворівський полігон, де він навчав артилерійській стрільбі молодих солдатів. Проте 28 квітня цього ж року Бориса Макаревича призвали в зону АТО для проходження військової служби.

Відбувши в зоні АТО понад один місяць, загинув 11 червня 2016 року близько 01.00 год. виконуючи бойове завдання в результаті підриву штатного автомобіля на протитанковій міні. Похований у с. Білокриниця. У Бориса Степановича залишилася мати, дружина та донька.

Джерело→ http://www.kremenets.pp.ua/2016/07/209.html

 

 

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2769 публікацій.

Коментарі (1)

  1. […] МАКАРЕВИЧ Борис Степанович (29.04.1971, с. Білокриниця Кременецького району Тернопільської обл. – 11.06.2016), український військовик, майор, старший офіцер відділення комплектування Кременецького об’єднаного міського військового комісаріату Тернопільської області. […]

Залишити відповідь