Готельний комплекс “Мотель “Гранд”

13.03.2012 | Автор: | Категорія: Готелі | Кемпінги | Мотелі

Готельний комплекс "Мотель "Гранд"

Тернопільська обл.,
Теребовлянський р-н,
смт.Дружба,
вул. Л.Українки, 2а
тел. +38 (03551) 6 15 72, +38 (050) 707 47 58
e-mail: otel-grand@mail.ru

Готельний комплекс Мотель «Гранд» розташований на трасі Київ-Івано-Франківськ та Брест-Чернівці в смт. Дружба, Теребовлянського району, Тернопільської області. Крім того, Мотель «Гранд» знаходиться на шляху до відомого українського курорту Буковель, відстань до якого становить 200 км.

У комплексі наявні 30 номерів європейського класу, умебльовані зручними меблями та оснащені телевізорами з супутниковим телебаченням. У номерах люкс та напівлюкс працює кондиціонер.
До послуг відвідувачів – бенкетний зал, цілодобово працює кафе-бар, наявна можливість Wi-Fi доступу до Інтернет. Для подорожуючих автомобілем працює стоянка з охороною. Поруч знаходиться повний комплекс послуг для автовласників – сервіс, шино-монтаж, мийка.

Мотель «Гранд» розташований у безпосередній близькості від визначних місць краю – Зарваниця, Теребовлянський і Микулинецький замки, Джуринський водоспад, музей-садиба Кардинала Йосипа Сліпого в селі Заздрість. В с.Кривче, Борщівського району, знаходяться найбільші в світі карстові печери загальною довжиною більше 250 км. Місцевість цікава як для історико-екскурсійного, так і для зеленого туризму. Приймаються замовлення на прийняття туристичних груп автобусом. 

Також Готельний комплекс Мотель «Гранд» має зручне місце для зупинки туристів невеликими групами.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1877 публікацій.

Залишити відповідь