Тернопільський обласний благодійний фонд «Калина»

12.03.2012 | Автор: | Категорія: Довідкові ресурси

 

Тернопільський обласний благодійний фонд "Калина"

46008, м. Тернопіль
вул. Шептицького, 23.

Контактні телефони: (0352) 52-60-93, (098) 963-80-93

http://fond-kalyna.te.ua/

Тернопільський обласний благодійний фонд «Калина» створений у Тернопільській області, для поліпшення матеріального становища, сприяння соціальної реабілітації малозабезпечених, безробітних, інвалідів, інших осіб, які потребують піклування, а також надання допомоги особам, які через свої фізичні або інші вади обмежені в реалізації своїх прав і законних інтересів.

ТОБФ «Калина» бере участь у наданні медичної допомоги населенню та здійснення соціального догляду за хворими, одинокими, людьми похилого віку, які через своє фізичне,матеріальне становище потребують соціальної підтримки та піклування. Також вивчення та впровадження передового досвіду вітчизняних та іноземних організацій в тому числі міжнародних, обмін делегаціями, проведення нарад, конференцій, симпозіумів з питань розвитку благодійного руху.  На даний час ТОБФ «Калина» здійснює свою діяльність по всі Тернопільській області. Турбується про духовний і розумовий  розвиток підростаючого покоління Тернопільського краю. Виділяє кошти на відбудову храмів.

У рамках Фонду проводяться різноманітні акції, однією з яких є акція «Здорові діти – благополуччя нації», де надається допомога  хворим діткам. Адже діти, це наше майбутнє.

За матеріалами з офіційнго сайту  ТОБФ «Калина»

 

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1917 публікацій.

Залишити відповідь