ЛІСОВИЙ, оздоровчий комплекс

31.05.2018 | Автор: | Категорія: Дитячі оздоровчі заклади


Адреса: 48462, Тернопільська обл., Бучацький р-н., с. Скоморохи, тел. (03544) 3-30-07, 3-31-44, 3-30-66, (067) 403 46 61
Директор – Кіндрат Іван Васильович

Розташований в лісовій зоні на березі річки Стрипа і місцевого озера (100 км від м. Тернополя, 25 км від м.Бучача, З км від с.Скоморохи).

Оздоровчий комплекс «Лісовий» має в користуванні три двоповерхові спальні стаціонарні корпуси, які можуть приймати та оздоровлювати відпочиваючих цілий рік.

У кожному корпусі на другому поверсі є кімнати відпочинку для проведення різноманітних конкурсів, ігор, тощо.

Відпочиваючі харчуються в їдальні з 4-х разовим харчуванням.

На території комплексу є озеро, в якому відпочиваючі купаються, катаються на водних велосипедах, ловлять рибу. Через територію комплексу протікає річка Стрипа, притока Дністра, в якій водиться понад 13 видів риб.

Навколо комплексу, який розміщений серед гір, що вкриті мішаними і хвойними лісами, як у чаші, відпочиваючі збирають гриби, лісові ягоди, лікарські трави (конвалію, чебрець, мати-й-мачуху, чистотіл, звіробій, ромашку, цикорій, м’яту, пустинник, подорожник та багато інших).

На території комплексу є доріжка здоров’я, поруч розміщені спортивні споруди, футбольна, баскетбольна, волейбольна площадки, майданчики малого і великого тенісу.

В оздоровчому комплексі проводять різні туристичні походи по околицях та р. Дністер, водні маршрути, чудова рибалка. Інструктори комплексу проводять 1-2-х денні походи до великих срібних водоспадів, до джерел:

  • «Чоловічі та Жіночі сльози»
  • «Дерево кохання»
  • «Скелі на семи джерелах»
  • та інші маршрути.

У 2-денних походах беруть участь дорослі та діти (віком від 15 років), нічліг у польових умовах (наметах).

Територія оздоровчого комплексу охороняється.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2210 публікацій.

Коментарі (3)

  1. Оксана

    Цікавить більш детальна інформація з цінами

Залишити відповідь