ЛІСОВИЙ, оздоровчий комплекс

31.05.2018 | Автор: | Категорія: Дитячі оздоровчі заклади

Адреса: 48462, Тернопільська обл., Бучацький р-н., с. Скоморохи
тел. (03544) 3-30-07, 3-30-66,
Директор – Кіндрат Іван Васильович
тел.: + 38 (067) 60 34 661
Кількість дітей у зміну: 250
Вартість 1 ліжко/дня, грн – 302-480 грн
Зміни:
 • І:  04.06. – 24.06
 • ІІ:  27.06 – 17.07
 • ІІІ: 19.07 – 08.08
 • IV: 10.08 – 30.08

Розташований в лісовій зоні на березі річки Стрипа і місцевого озера (100 км від м. Тернополя, 25 км від м.Бучача, З км від с.Скоморохи).

Оздоровчий комплекс «Лісовий» має в користуванні три двоповерхові спальні стаціонарні корпуси, які можуть приймати та оздоровлювати відпочиваючих цілий рік.

У кожному корпусі на другому поверсі є кімнати відпочинку для проведення різноманітних конкурсів, ігор, тощо.

Відпочиваючі харчуються в їдальні з 4-х разовим харчуванням.

 

На території комплексу є озеро, в якому відпочиваючі купаються, катаються на водних велосипедах, ловлять рибу. Через територію комплексу протікає річка Стрипа, притока Дністра, в якій водиться понад 13 видів риб.

Навколо комплексу, який розміщений серед гір, що вкриті мішаними і хвойними лісами, як у чаші, відпочиваючі збирають гриби, лісові ягоди, лікарські трави (конвалію, чебрець, мати-й-мачуху, чистотіл, звіробій, ромашку, цикорій, м’яту, пустинник, подорожник та багато інших).

На території комплексу є доріжка здоров’я, поруч розміщені спортивні споруди, футбольна, баскетбольна, волейбольна площадки, майданчики малого і великого тенісу.

В оздоровчому комплексі проводять різні туристичні походи по околицях та р. Дністер, водні маршрути, чудова рибалка. Інструктори комплексу проводять 1-2-х денні походи до великих срібних водоспадів, до джерел:

 • «Чоловічі та Жіночі сльози»
 • «Дерево кохання»
 • «Скелі на семи джерелах»
 • та інші маршрути.

У 2-денних походах беруть участь дорослі та діти (віком від 15 років), нічліг у польових умовах (наметах).

Територія оздоровчого комплексу охороняється.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2898 публікацій.

Коментарі (6)

 1. Оксана

  Цікавить більш детальна інформація з цінами

  • доброго дня! дякуємо за запитання, наказу на 2019 рік ще не було, дзвоніть, будь ласка, за вказаними телефонами, інформацію по дитячих путівках можна дізнатися в місцевій раді, управліннях освіти чи молоді та спорту, можна подати запит через сторінку групи на фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/112173652207891/

   організацією таборового відпочинку (у т.ч. і в Скоморохах) займаються ще й пластуни, Тернопільський пласт- https://www.facebook.com/ternopilplast

   більше можливостей щодо таборового відпочинку дітей тут: https://childcamp.com.ua/ua/camp?orderby=name&seasonid=letnie-kanikuli&areaid=ternopolskaya-oblast

  • Оксана

   Ваш лагерь это выкачка денег . Условия ужасные !!! Вам должно быть стыдно как вы наживаетесь на детях .

   • Александр

    Я с вами не соглашусь: там каждый день дискотеки раз или два раза на неделю экскурсии, хорошое питание и если вашему ребёнку не хватает еды он может пойти попросить добавки или пойти в магазин , да есть кое-какие нюансы по поводу комнаты ,не всё хорошо с мебелью, да ,важатые Добрые отзывчивые и например если у вашего ребёнка день рождения его вожатый может сказать Диджею чтобы его все на танцполе поздравили я там уже 2й год , у меня нет притензийхотя мне и 14 лет!!!! Это вам должно быть стыдно так про лагерь говорить

 2. ВІДПОЧИНОК -НЕПОГАНИЙ,ХАРЧУВАННЯ-ПОГАНЕ!

Залишити відповідь