ЛАХМАНЮК Тетяна Володимирівна

ЛАХМАНЮК  Тетяна Володимирівна (23.05.1982, м. Тернопіль) – історик, педагог, кандидат історичних наук, доцент.

Народилася 23.05.1982 р. в м. Тернополі. У 1999 р. закінчила ЗОШ № 27 м. Тернополя із золотою медаллю. Закінчила історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (2004).

У 2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук “Науково-педагогічна та громадсько-політична діяльність Івана Горбачевського” за спеціальністю 07.00.01 – історія України у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Науковий керівник – проф. М. М. Алексієвець.

Працювала диспетчером деканату історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (2004). З 2007 р. – асистент кафедри нової і новітньої історії та методики викладання історії ТНПУ ім. В. Гнатюка, з 2011 р. – доцент кафедри.

Розробила науковий напрям: «Актуальні проблеми міжнародних відносин і зовнішньої політики країн Азії та Африки в другій половині XX – на початку XXІ ст.».

Автор понад 40 наукових і науково-методичних праць з проблем історичної біографістики, зовнішньої політики країн Азії та Африки, організації навчальної діяльності студентів-істориків, в т.ч. монографії «Іван Горбачевський: науково-педагогічна та громадсько-політична діяльність» та 4 навчально-методичних посібників.

Викладає навчальні дисципліни

  • «Нова історія країн Азії та Африки» (ІІІ курс),
  • «Новітня історія країн Азії та Африки» (ІV курс).

джерело

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2714 публікацій.

Залишити відповідь