Торгівельно- відпочинковий центр « Атріум»

 Торгівельно- відпочинковий центр « Атріум»

м. Тернопіль,
вул. Кардинала Й. Сліпого, 7 (перехрестя з вулицею Січинського),

тел.: (050)437-46-21

www.atriumcenter.com.ua

«Атріум» – це нова, обладнана за останнім словом техніки будівля загальною площею 3500 квадратних метрів, у якій є всі умови, необхідні сьогодні для забезпечення комфорту покупців і продавців: відеоспостереження і комплексна система охоронної сигналізації та контролю доступу, дві сходинкові клітки, ліфти.

Комплекс має все необхідне оснащення для гостей з обмеженими фізичними можливостями та мало мобільних груп населення – має широкі просторами, всі поверхи об’єднані просторими ліфтами, що дозволяє комфортно переміщатися відвідувачам на спецзасобах пересування. Торгівельно-відпочинковий центр "АТРІУМ" був номінований на нагороду «Краща споруда України 2010 року»

Збалансований склад представлених магазинів комплексу  дозволить кожному відвідувачу знайти що  його цікавить. Всі найпопулярніші марки гармонійно розташувалися в АТРІУМ.

У Комплексі  АТРІУМ працює ресторан «Відень» та дитяча кімната «Тарзанія» ,що дозволяє всім гарно в спокої та з комфортом провести час.

Засновниками та власниками комплексу є Тарас та Ірина Демкура – приватні підприємці в сфері електронної комерції ,відомі не тільки в Україні ,а і за її межами.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1902 публікацій.

Залишити відповідь

 

Інші публікації даної в категорії ‘Відпочинкові та розважальні заклади’