Видавництво «Лібра-Терра»

29.11.2011 | Автор: | Категорія: Видавництва

Видавництво «Лібра-Терра»

46001, м. Тернопіль,
вул. Липова, 10
тел./факс: (0352)236-144,  (0352)525-595,
моб. 098-6472104

e-mail: libraterratr@i.ua

http://libra-terra.com.ua

Власник – Карп’юк Теофіл Васильович

Видавництво «Лібра Терра» працює над задоволенням потреб національної школи і вузу у навчально-методичному забезпеченні з іноземних мов, створюючи навчально-методичні комплекти, підручники нового покоління, навчальні посібники для профільної школи, методичні посібники для вчителів, що відповідають вимогам сучасної методики та потребам сучасного вчителя.

Колектив видавництва складається з молодих професійних і творчих працівників, об’єднаних почуттям любові і відповідальності до створення якісної навчальної книги і її донесення до споживача.

Співпраця з авторами — вчителями і науковцями, творчими особистостями допомагає поєднувати знання, практичний досвід і творче натхнення у створенні навчальних продуктів з іноземних мов: підручників, робочих зошитів, аудіододатків (касет та дисків), озвучених носіями мови книг для домашнього читання, збірників тестів, посібників з елективних курсів для старшої профільної школи, мовного портфоліо, навчально-ігрових посібників для дітей та методичної літератури для вчителів.

Видавництво підтримує освітню реформу в Україні, впровадження нових педагогічних технологій та займається pозробкою інноваційних продуктів. «Лібра Терра» бере участь не тільки у форумах видавців, але й у національних конкурсах і виставках сучасних засобів навчання, організованих МОНУ та АПН України.

Видавництво має налагоджену мережу збуту, але завжди відкрите до співпраці з новими партнерами.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1878 публікацій.

Залишити відповідь