Садиба «У мальвах»

29.11.2011 | Автор: | Категорія: Зелений туризм

Садиба "У мальвах"

с. Жуків
Бережанський район

Садиба "У мальвах" розташована у селі Жукові, що за 6 км від Бережан. Село багате цікавою історією та традиціями, історичними пам’ятками. Тут – чарівні краєвиди, ліси та ставки. Є музей родини Лепких, місця недавніх археологічних розкопок.

У садибі є дві 2-місні кімнати. Ви можете користуватися пральною машиною, газовою плитою та електродуховкою. Є Інтернет. Постійно гаряча й холодна вода, сучасне автономне опалення. Є місця для паркування автомобілів. За попередньою домовленістю господарі організують Вам екскурсію в Бережани, де відвідаєте замок Синівських (1534-1554 рр.), церкву Св. Миколая (1691 р.), парафіяльний костел (1620 р.), вірменську церкву (1764 р.), Собор Св. Трійці (1768 р.). У Раєвському парку, що в селі Рай, зможете, прогулюючись, милуватися рідкісними деревами, палацом Потоцьких. Можливі екскурсії в печери, замки, музеї Тернопільщини та у Карпати.

 

Орієнтовна вартість проживання однієї особи – 70 грн. Харчування за домовленістю та за окрему плату. В меню входять різноманітні національні гарячі та холодні страви з натуральних продуктів.

До села Жукова, можна доїхати: з Тернополя дорогою Тернопіль – Бережани (на початку міста повернути направо на с. Жуків).

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1916 публікацій.

Залишити відповідь