Садиба «У мальвах»

 In Зелений туризм

Садиба "У мальвах"

с. Жуків
Бережанський район

Садиба "У мальвах" розташована у селі Жукові, що за 6 км від Бережан. Село багате цікавою історією та традиціями, історичними пам’ятками. Тут – чарівні краєвиди, ліси та ставки. Є музей родини Лепких, місця недавніх археологічних розкопок.

У садибі є дві 2-місні кімнати. Ви можете користуватися пральною машиною, газовою плитою та електродуховкою. Є Інтернет. Постійно гаряча й холодна вода, сучасне автономне опалення. Є місця для паркування автомобілів. За попередньою домовленістю господарі організують Вам екскурсію в Бережани, де відвідаєте замок Синівських (1534-1554 рр.), церкву Св. Миколая (1691 р.), парафіяльний костел (1620 р.), вірменську церкву (1764 р.), Собор Св. Трійці (1768 р.). У Раєвському парку, що в селі Рай, зможете, прогулюючись, милуватися рідкісними деревами, палацом Потоцьких. Можливі екскурсії в печери, замки, музеї Тернопільщини та у Карпати.

 

Орієнтовна вартість проживання однієї особи – 70 грн. Харчування за домовленістю та за окрему плату. В меню входять різноманітні національні гарячі та холодні страви з натуральних продуктів.

До села Жукова, можна доїхати: з Тернополя дорогою Тернопіль – Бережани (на початку міста повернути направо на с. Жуків).

Recent Posts

Leave a Comment

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt