ТзОВ «Халдей Україна»

16.02.2010 | Автор: | Категорія: Металопрокат | Вироби з металу

Товариство з обмеженою відповідальністю «Халдей Україна»

вул. Руська, 2/1
м. Тернопіль,

тел. (0352)523-872

ТОВ «Хадлей Україна» спеціалізується на випуску металопрофілів для гіпсокартону та армування до пластикових вікон і дверей. Першу продукцію підприємство почало випускати лише два роки тому однак і за такий короткий проміжок часу йому вдалося завоювати міцні позиції на вітчизняному ринку.

Одразу слід зауважити, що ТОВ «Хадлей Україна» — єдине в нашій державі виробництво, що працюює за унікальною англійською технологією UltraSTEEL™, винахідником якої є широковідома в Європі компанія «Хадлей Груп».

Як зазначив директор товариства з обмеженою відповідальністю «Хадлей Україна» Ярослав Васильович Барчук, застосування сучасної технології UltraSTEEL™ дозволяє під час виробництва економити до 25% сировини, що зараз є надзвичайно актуальним для укра­їнської промисловості. І в той же час залишаються незмінними технічні характеристики та статика виробу

Профіль, виготовлений за технологією UltraSTEEL™, має численні переваги у порівнянні з аналогічною продукцією, а саме:

  • Звукоізоляція.

Тривалі дослідження довели, що рельєфна поверхня сталі сприяє зменшенню рівня шуму, який проникає крізь стіни та стелі. При цьому тести проводились з різними гіпсокартонови-ми плитами.

  • Здатність до відновлення.

Внаслідок процесу UltraSTEEL™ підвищується можливість повернення матеріалу у попередній стан після навантаження. Порівняння двох зразків, виготовлених із UltraSTEEL™ і звичайної сталі, показало зменшення тривалої деформації площини UltraSTEEL™ на 31%.

  • тест на перегрівання.

Тести на перегрівання підтвердили підвищену стійкість, витривалість та цілісність продукції UltraSTEEL™ у порівнянні зі звичайною на 30%.

  • Прилягання гвинта до більшої площини матеріалу.

Поперечний розріз UltraSTEEL™ підтверджує, що кожен гвинт контактує з більшою площиною матеріалу, ніж у кріпленні з гладким металом.

Опір при зриві гвинта.

При розміщенні гвинта у матеріалі UltraSTEEL™, навколо місця контакту виникає внутрішній опір, що спричиняє ускладнення зворотного руху.

  • Зручність в роботі.

Обробка площини створює секції, які дозволяють зручніше та безпечніше використовувати матеріал. А це надто важливо при мон­тажі і кріпленні деталей з тонкої сталі.

  • Зовнішній вигляд.

Обробка поверхні зменшує металевий блиск та незначні дефекти сталевого листа, надає йому характерний зовнішній вигляд.

Що ж до власне виробництва, то зараз на підприємстві працюють 64 висококваліфіко­ваних спеціалісти, які обслуговують складне сучасне обладнання. У подальших планах — відкриття нової виробничої лінії. Це дозволить збільшити обсяги виробництва, а відтак і за­безпечити потреби внутрішнього ринку країни у високоякісному металопрофелі.

ТОВ «Хадлей Україна» продовжує динамічно розвиватись: зміцнюються партнерські стосунки із закордонними виробниками аналогічної продукції, зокрема з Англії, Польщі, Кореї. На спільних семінарах відбувається обмін досвідом та ноу-хау, що дає можливість постійно покращувати якість виробленої продукції.

На підприємстві кажуть: «UltraSTEEL™ — це елітний профіль для найвибагливіших клієнтів, які знають та цінують якість». І з цими словами важко не погодитись, адже за ними — високі технології та передовий досвід

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1918 публікацій.

Залишити відповідь

 

Інші публікації даної в категорії ‘Металопрокат | Вироби з металу’