УХ радіо «Українська хвиля»

 In Преса | Радіо | Телебачення

УХ радіо «Українська хвиля»

Адреса:

вул. Руська, 52

м.Тернопіль

Україна

студія  +38 0352 550-101

офіс   +38 0352 52-18-52, 52-19-52, 52-20-70.

e-mail: office@uhradio.com.ua

Для побажань та зауважень щодо наповнення інтернет стрінки  – web@uhradio.com.ua

http://www.uhradio.com.ua/

Рік заснування – 1997.

Формат: Ukrainian National TOP 100. Українська сучасна популярна музика.

УХ радіо 101,1FM  – перша україномовна комерційна ефірна радіостанція в Україні. Тернопільське радіо. В ефірі лише українська пісня. Покриття охоплює західну частину Галичини, в яку входять Тернопіль та районні центри: Збараж, Підволочиськ, Гусятин, Чортків, Бучач, Козова, Бережани, Зборів, Ланівці. На Ухрадіо можна почути тернопільські та галицькі новии, багато українського автентичного гумору та сатири.

«УХ радио 101.1FM» – це живе спілкування із слухачами в online. Радіо по замовленню. Трансляція в інтернет. Через онлайн веб-камеру можна побачити студію УХ радіо, послухати український хіт,  замовити улюблену композицію, виконавця. У такий спосіб можна надіслати музичне привітання в будь-яку точку світу, де є «мережа». Повідомлення зачитуються та виконуються одразу, по мірі їх надходження.

Наприклад, Ви мешкаете в Чікаго, а товариш у Києві. Для Украjнської хвилі це не завада. У розділі «Наживо», за допомогою веб пейджера Ви надсилаете повідомлення на УХ радіо 101,1ФМ і  повідомляєте про це колегу, а він отримує музичний подарунок за декілька хвилин.

До речі, на УХ радио 101.1 ФМ найкрасивіші ведучі та «dj» радіостанцій не лише України, а й світу. Ніжні голоси в ефірі належать чарівним дівчатам, яких можна споглядати в реальному часі в online через студійну веб-камеру.

Новини Тернополя представлені актуальні інформаційні повідомлення, а на сайті радіо – стрічкою новин. Тернопільські новини можна почути о 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 00:00, 03:00, за київським часом.

У розділі «Ефірна сітка» перелік програм на УХ радіо 101,1FM. Однією з “родзинок” УХ-радіо є галицька весільна музика – пісні такого жанру не транслює більше жодна радіостанція. Цілодобово щогодини – галицький анекдот від Гані Полупанцової. Хіт-паради, розважальні, пізнавальні та вітальні програми. Протягом усього ефіру працює веб пейджер. Щоранку – прямі трансляції Літургії з Катедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі, які проводяться за допомогою новітніх технологій.

«УХ» представляє тернопільських виконавців та лише українську пісню. Можна безкоштовно скачати mp3 українську галицьку музику, пісні про Тернопіль. Тернопільських виконавців, співаків, гурти викладено у алфавітному порядкую. Звукові файли представлені музичними жанрами –  українська естрада, весільна музика, українська забава, щедрівка, колядка, полька.

Ухрадіо є дійсним членом Незалежної Асоціації Мовників України.

Recent Posts

Leave a Comment

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt