УХ радіо «Українська хвиля»

14.10.2009 | Автор: | Категорія: Преса | Радіо | Телебачення

УХ радіо «Українська хвиля»

Адреса:

вул. Руська, 52

м.Тернопіль

Україна

студія  +38 0352 550-101

офіс   +38 0352 52-18-52, 52-19-52, 52-20-70.

e-mail: office@uhradio.com.ua

Для побажань та зауважень щодо наповнення інтернет стрінки  – web@uhradio.com.ua

http://www.uhradio.com.ua/

Рік заснування – 1997.

Формат: Ukrainian National TOP 100. Українська сучасна популярна музика.

УХ радіо 101,1FM  – перша україномовна комерційна ефірна радіостанція в Україні. Тернопільське радіо. В ефірі лише українська пісня. Покриття охоплює західну частину Галичини, в яку входять Тернопіль та районні центри: Збараж, Підволочиськ, Гусятин, Чортків, Бучач, Козова, Бережани, Зборів, Ланівці. На Ухрадіо можна почути тернопільські та галицькі новии, багато українського автентичного гумору та сатири.

«УХ радио 101.1FM» – це живе спілкування із слухачами в online. Радіо по замовленню. Трансляція в інтернет. Через онлайн веб-камеру можна побачити студію УХ радіо, послухати український хіт,  замовити улюблену композицію, виконавця. У такий спосіб можна надіслати музичне привітання в будь-яку точку світу, де є «мережа». Повідомлення зачитуються та виконуються одразу, по мірі їх надходження.

Наприклад, Ви мешкаете в Чікаго, а товариш у Києві. Для Украjнської хвилі це не завада. У розділі «Наживо», за допомогою веб пейджера Ви надсилаете повідомлення на УХ радіо 101,1ФМ і  повідомляєте про це колегу, а він отримує музичний подарунок за декілька хвилин.

До речі, на УХ радио 101.1 ФМ найкрасивіші ведучі та «dj» радіостанцій не лише України, а й світу. Ніжні голоси в ефірі належать чарівним дівчатам, яких можна споглядати в реальному часі в online через студійну веб-камеру.

Новини Тернополя представлені актуальні інформаційні повідомлення, а на сайті радіо – стрічкою новин. Тернопільські новини можна почути о 9:00, 12:00, 15:00, 18:00, 00:00, 03:00, за київським часом.

У розділі «Ефірна сітка» перелік програм на УХ радіо 101,1FM. Однією з “родзинок” УХ-радіо є галицька весільна музика – пісні такого жанру не транслює більше жодна радіостанція. Цілодобово щогодини – галицький анекдот від Гані Полупанцової. Хіт-паради, розважальні, пізнавальні та вітальні програми. Протягом усього ефіру працює веб пейджер. Щоранку – прямі трансляції Літургії з Катедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі, які проводяться за допомогою новітніх технологій.

«УХ» представляє тернопільських виконавців та лише українську пісню. Можна безкоштовно скачати mp3 українську галицьку музику, пісні про Тернопіль. Тернопільських виконавців, співаків, гурти викладено у алфавітному порядкую. Звукові файли представлені музичними жанрами –  українська естрада, весільна музика, українська забава, щедрівка, колядка, полька.

Ухрадіо є дійсним членом Незалежної Асоціації Мовників України.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1915 публікацій.

Залишити відповідь