Кременецька санно-бобслейна траса

Навчально-спортивна база Олімпійської підготовки з санного спорту «Кременець». Санно-бобслейна траса.  Адреса: М19, Кременець, Тернопільська область

Ще в 1930-х роках в мальовничих околицях Кременця були побудовані перші трампліни, санна траса, прокладені лижні траси.

Довжина траси — 1157 м.
Перепад висот — 94 м.
Кількість поворотів — 15.
Максимальна розрахункова швидкість — 112 км / год.
Максимальний нахил активної частини — 20%.

Урочище, де знаходиться траса, називається Гниле озеро. Побудована на початку 1970-х років на площі 6 га, як олімпійська спортивна база СРСР.

Зараз тут Кременецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа “Колос” з санного спорту, в якій займаються близько сотні учнів віком від 9 років.

У зимовий час на дерев’яну поверхню траси наморожують лід. Під впливом кліматичних змін основні тренування відбуваються з квітня по жовтень. На полози саней встановлюють колеса.

Дерев’яна поверхня вимагає постійного дорогого догляду, а коштів на її підтримку виділяється мало. Тому використовується не вся довжина траси. Незважаючи на всі складнощі, на трасі проводяться українські і міжнародні змагання.

Зараз тут тренуються  учні Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи «Колос». На думку тренерів, вже з 5 років можна навчати цьому виду спорту.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 41 публікацій.

Коментарі (3)

 1. Виктория

  Доброго дня,скажіть ,а можна покататись на цій трасі ? Скільки це коштує,якщо можна?

  • доброго дня
   вибачте за затримку

   у Кременець добратися не складно, а допоможуть Вам скоріш за все тут:
   е-пошта: Kremenetskolos@ukr.net
   тел. (03546) 24 893
   Кременецька ОДЮСШ “Колос” з санного спорту, ФСК “Колос” 47017, Україна, Тернопільська область, c. В. Млинівці, вул. Гниле Озеро, буд. 1
   директор: Малищик Анатолій Сергійович

   хорошого дня 🙂

  • доброго дня

   дозвольте принагідно надіслати вам інформацію про туристичного оператора з представництвом у Кременці – https://merezhyvo-mandriv.com.ua

   хорошого дня 🙂

Залишити відповідь