КОЗАЦЬКА СЛАВА, Всеукраїнський фестиваль-конкурс

28.07.2016 | Автор: | Категорія: Фестивалі | Конкурси

м. Збараж Тернопільської області, Замковий палац
Довідки за телефоном: (095) 794 03 52
dekhtyarenko@inbox.ru

ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський фестиваль-конкурс національно-патріотичного мистецтва

 «КОЗАЦЬКА СЛАВА»

Загальні положення

Співзасновниками Фестивалю-конкурсу є Тернопільська обласна державна адміністрація, Збаразькі районні державна адміністрація і Рада, Творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», Національна радіокомпанія України. Федерація профспілок України.

Мета Фестивалю-конкурсу

Метою проведення фестивалю-конкурсу є сприяння популяризації національно-патріотичного мистецтва, у академічному, фольклорному і естрадному жанрах, виявлення обдарованих талановитих виконавців і авторів, підсилення впливу професійного українського сучасного мистецтва у естетичному вихованні дітей і молоді.

Завдання Фестивалю-конкурсу

Основним завданням Фестивалю-конкурсу є культурологічна, інформаційна діяльність, виявлення талановитих виконавців і авторів у різних жанрах мистецтва на території Замкового палацу.

Порядок проведення Фестивалю-конкурсу

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «КОЗАЦЬКА СЛАВА» проводиться щорічно у першій декаді травня в м.Збаражі. У межах фестивалю-конкурсу проводяться прослуховування і перегляди, гала-концерт за участю лауреатів, майстрів мистецтв і художніх колективів, гостей фестивалю-конкурсу. Для здійснення роботи, пов’язаної з організацією та проведенням фестивалю-конкурсу, створюється Організаційний комітет.

Учасники Фестивалю-конкурсу

До участі у Фестивалі-конкурсі запрошуються хори і оркестри, вокальні, хореографічні, інструментальні ансамблі, театри-студії, рок-групи, солісти: співаки, танцюристи, виконавці у інструментальному, розмовному, цирковому, оригінальному жанрах. Для оцінки виступі учасників створюється журі, до складу якого входять провідні фахівці мистецтва, митці, педагоги, продюсери, представники державних і громадських організацій, тощо. Вік учасників не обмежується.

Фінансове забезпечення Фестивалю-конкурсу

Фінансування Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «КОЗАЦЬКА СЛАВА» здійснюється за рахунок співзасновників, творчих спілок, фірм,  підприємств, громадських організацій та обов’язкових внесків учасників фестивалю-конкурсу.

Відзнаки Фестивалю-конкурсу

Переможці фестивалю-конкурсу нагороджуються дипломами лауреатів і дипломантів, спеціальними призами Оргкомітету. Журі може присудити кращому із лауреатів Гран-прі. Автори і постановники окремих номерів можуть бути відзначені спеціальними призами і дипломами.

Трансляція Фестивалю-конкурсу на радіо та телебаченні

Трансляція конкурсних заходів може проводитися на підставі окремих угод між організаторами та телекомпаніями.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2129 публікацій.

Коментарі (1)

  1. […] КОЗАЦЬКА СЛАВА Всеукраїнський фестиваль-конкурс. м. Збараж Тернопільської області, Замковий палац. Козацький фестиваль з нагоди відкриття туристичного сезону, свято Збаразького замку (м. Збараж). Виступи мистецьких колективів. Вареник-фест та капусняк-фест. […]

Залишити відповідь