КОСТЮКОВ В’ячеслав Петрович

 In Архітектори | Художники | Скульптори, Художня фотографія
КОСТЮКОВ В’ячеслав Петрович (5.06.1941) — фотохудожник, член Спілки фотохудожників України.

Народився 5 червня 1941 року в м. Києві. Навчався в Омському медичному училищі та на фізкультурному факультеті Красноярського педагогічного інституту (обидва — РФ).

У 1962 році переїхав до м. Кременця. Тут закінчив педагогічний інститут (нині обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т. Шевченка).

У 1962— 1964 роках працював фотокореспондентом районної газети в м. Кременці, у 1967—1971 роках — у м. Збаражі. Згодом В. Костюков оселився в м. Тернополі, де й розпочав шлях фотохудожника.

Основною темою у його творчості стала жінка. Тут відкрив салон «Жіночий портрет». Виставка В. Костюкова «Моя любов — Жінка» з неабияким успіхом пройшла в Москві, Санкт-Петербурзі, Сочі, Томську, Барнаулі, Новосибірську (усі — РФ), Бресті, Гомелі, Мінську (усі — Білорусь), Запоріжжі, Харкові, Києві, Тернополі.

У 2002 році фотохудожник презентував виставку «Фотомодель Олеся і її мистецтво» у Тернополі, Львові (фотогалерея В. Пилип’юка). У 2009 році в м. Москві, у фотоцентрі Спілки журналістів Росії, відбулися дві виставки «Перлини України» та «Фотомодель Олеся та її творчість».

У 2008 році роботи фотомайстра експонувалися в м. Лондоні (Велика Британія). У 2012 році персональна виставка фотохудожника пройшла в м. Кременці, на ній він представив понад 130 світлин.

Джерела:

Костюков В’ячеслав Петрович [Текст] // Мистці Тернопільщини. Ч. 1. Образотворче мистецтво :
бібліогр. покажч. / Департамент культури, релігій та національностей Терноп. облдержадмін., Терноп. обл. універс. наук. б-ка ; уклад. В. Миськів ; авт. вступ. ст. І. Дуда ; ред. Г. Жовтко ; керівник проекту та наук. ред. В. Вітенко. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2015. — С. 329—332. — (Мистецька Тернопільщина). — Режим доступу: http://library.te.ua/wp-content/uploads/2009/03/2016_mt.pdf (останній перегляд: 30.05.2019).

Recommended Posts

Leave a Comment

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt