КОМП’ЮТЕРНІ КУРСИ | Тернопіль

18.11.2015 | Автор: | Категорія: Освіта для сталого розвитку


ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Адреса і контакти:
Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека
бульвар Шевченка, 15, м. Тернопіль, 46001

Переглянути на карті →

Телефонуйте: +380 352 52-52-64; 52-55-98; 52-41-89;

Читайте: library.te.ua

Пишіть: admin@library.te.ua

Тернопільський регіональний навчальний центр ТОУНБ пропонує Вашій увазі перелік тренінгів для користувачів бібліотеки, підприємств та організацій. Ви можете взяти участь чи замовити для себе і своїх працівників будь-який набір тренінгів із запропонованого нижче списку. Тривалість кожного тренінгу – 2 години.

Після подачі заявки проведення навчання планується на наступний місяць.  Групи навчання комплектуються з розрахунку 8-10 осіб.

Тематика занять :

  1. Основи комп’ютера: Базові навички роботи з комп’ютерною технікою. Пристрій комп’ютера. Набір тексту. Робота з файлами та папками. Текстовий редактор Microsoft Word.
  2. Текстовий редактор (програма Microsoft Word): Професійний текстовий редактор. Створення та редагування складних текстових документів. Робота зі шрифтами, таблицями та зображеннями. Форматування багатосторінкових документів. Підготовка документа до друку.
  3. Електронні таблиці (програма Microsoft Excel): Програма для роботи з електронними таблицями. Створення та налаштування таблиць. Формули. Оформлення таблиць. Графіки та діаграми. Застосування можливостей електронних таблиць для практичних завдань.
  4. Створення електронних презентацій (програма Microsoft PowerPoint): Програма для створення електронних презентацій. Швидке створення презентацій за допомогою шаблонів або з чистого аркуша. Колірні схеми. Ефекти анімації.
  5. Основи Інтернет: Що таке Інтернет: технічний, програмний та інформаційний аспекти. Програми для роботи в Інтернет (інтернет-браузери). Приклади інтернет-сайтів. Навігація в Інтернет.
  6. Пошук інформації: Базові навички пошуку інформації в Інтернет. Пошукові системи та каталоги. Особливості пошуку інформації в інтернеті.
  7. Електронна пошта: Платні і безкоштовні поштові сайти. Реєстрація електронної поштової скриньки на безкоштовному сайті. Прийом і відправлення електронних листів, документів по електронній пошті.
  8. Спілкування. Сервіси: е-пошта, skype, viber, messenger. Соціальні мережі. Правила безпеки онлайн.
  9. Сервіси е-врядування: практичні можливості використання.
  10. Медійна та новинна грамотність: Медіаграмотність включає знання та навички, які необхідні для критичного аналізу новин у ЗМІ, в тому числі здатність робити судження щодо достовірності інформації, розрізняти факти і коментарі та помічати маніпуляції.

Для довідки:

Регіональний навчальний центр Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки організований за сприяння програми “Бібліоміст” у 2011 році. У вільний від тренінгових занять час Центр надає відвідувачам вільний доступ до інтернету. Тут проводяться презентації, конференції, семінари, “круглі столи”, вебінари та веб-конференції з використанням сучасних ІКТ.

Графік роботи:

вівторок-субота — з 10.00 до 19.00
неділя — з 10.00 до 18.00
вихідний день – понеділок
остання п’ятниця місяця – санітарний день

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2517 публікацій.

Коментарі (1)

Залишити відповідь