КОБИЛЯНСЬКА Галина Романівна

 In Освітяни
КОБИЛЯНСЬКА Галина Романівна (20.02.1970, с. Стрілківці Борщівського району Тернопільської області) – педагог, громадська діячка. Учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель. Заслужений працівник освіти України (2004).

Народилася 20 лютого 1970 року в с. Стрілківці Борщівського району Тернопільської області. Випускниця Чортківського педагогічного училища (1989), Кам’янець-Подільського педагогіч­ного інституту Хмельницької області (1995).

З 1995 року вчитель української мови і літератури та німецької мови, з 1998 року директор Стрілковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У закладі щорічно проводяться районні та обласні семінари-практикуми з базових навчальних дисциплін. На обласному семінарі з географії 2004 року географічний кабінет школи визнано одним з кращих в Україні.

Директор активно сприяє підвищенню фахової майстерності педагогів. Педаго­гічний колектив досяг вагомих результатів у навчанні та вихованні учнівської молоді. Протягом кількох років Стрілковецькі школярі займають І місце серед сільських шкіл району за кількістю призерів II та III етапів Всеукраїнських олімпіад з базових начальних дисциплін.

У 2006 році Стрілковецька школа перемогла на обласному етапі та здобула диплом III ступеня у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі на кращу модель інноваційного розвитку сучасної сільської школи.

Джерело

КОБИЛЯНСЬКА Галина Романівна [Електронний ресурс] // Книга педагогічної слави України. – Київ, 2012—2020. – Режим доступу: http://kps-ua.net/2010/ternopilska/kobilyanska-galina-romanivna, вільний. — Дата ост. пер.: 20.02.2020.

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search