КАЛУШ Людмила Юріївна

 In Освітяни
КАЛУШ Людмила Юріївна (04.01.1963, с. Великі Дедеркали Шумського району Тернопільської області) – педагог.  Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Заслужений вчитель України (2000). Переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2000» у номінації «Біологія». Директор Шумського ліцею.

Народилася 4 січня 1963 року в с. Великі Дедеркали Шумського району Тернопільської області.

У 1985 році закінчила природничий факультет Тернопільського державного педагогічного інституту.

У 1985-1998 роках працювала вчителем біології в Шумських школах. З 1998 року заступник директора з навчально-виховної роботи Шумського ліцею, викладає біологію та хімію.

З 2000 року очолює авторську майстерню з проблеми «Особистісно орієнтоване навчання як основа розвитку креативності учнів».  У позаурочний час застосовує оригінальні форми роботи: вечори спілкування з природою, біологічні КВК, брейн-ринги, виступи екологічних бригад.

Очолює осередок Української молодіжної екологічної ліги. З 1989 року керівник районного методичного об’єднання вчителів біології. З 2006 року член творчої групи вчителів ліцею з проблеми «Використання інформаційних технологій у навчально-виховному процесі». Неодноразово на базі ліцею проводила районні та обласні семінари-практикуми з питань: «Розвиток креативності школярів», «Робота з обдаро­ваними учнями».

Публікації:

  • «Авторська майстерня вчителя», стаття (2003);
  • «Загальнобіологічний погляд на людину», розробка вступних уроків у 8 класі (2005).

Джерело

Калуш Людмила Юріївна [Електронний ресурс] // Книга педагогічної слави України. – Київ, 2012—2020. – Режим доступу: http://kps-ua.net/2010/ternopilska/kalush-lyudmila-yuriyivna, вільний. — Дата ост. пер.: 20.02.2020.

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search