ІШУТІН Богдан Євгенович

 In АТО | ООС. Книга пам'яті

ІШУТІН Богдан Євгенович (11.10.1998, м. Теребовля, Тернопільська область – 22.05.2017), військовослужбовець-контрактник військової частини В1428.

Богдан Ішутін був наймолодшим в багатодітній родині. Мама – вчитель фізики. У загиблого героя є ще дві старших сестри, які після закінчення інститутів пішли материнським шляхом та вчителюють, та старший брат Віктор – фаховий військовий. Богдан марив військом і, щойно виповнилось 18, підписав контракт.

Богдан Євгенович Ішутін народився 11 жовтня 1998 року, в м. Теребовля, Тернопільської області. Був наймолодшим у багатодітній сім’ї. Мати Богдана все життя працювала вчителькою фізики у місцевій школі. У вільний від викладання час вчителька торгувала на місцевому ринку, аби прогодувати велику родину.

Коли Богданові виповнилось 18 років, він одразу ж підписав контракт на військову службу. Звання – солдат, військовослужбовець (номер обслуги) 44-ї ОАБр. Рідний брат Богдана – також військовослужбовець ЗСУ.

Загинув 22 травня 2017 року на передовій, поблизу смт. Новоайдар, Луганської області, близько 4:00 під час виконання службових обов’язків внаслідок вогневого поранення.

«Дуже боляче дізнаватися, що Богдана більше нема. У нього не було безтурботного солодкого дитинства. І не буде майбутнього… Теребовля – маленький райцентр на Тернопільщині, де вижити на одну «білу» зарплату – майже нереально. Мама Богдана у базарні дні складала в сумку всякі дрібниці і йшла на ринок торгувати. Мені було боляче бачити Надію Богданівну – вчительку фізики, мудру і чесну жінку, – на ринку з тими дрібницями. Вона спочатку сором’язливо ставала в один ряд з базарними продавцями. Згодом наче звикла, прикривалася парасолею від сонця, розкладала свій товар осторонь від торгових рядів. Та без цього підробітку вона не змогла б поставити на ноги дітей. Я майже ніколи не бачила її усміхненою. Її дівчат та Богдана – теж… Вона дуже хотіла бути щасливою, якщо не сама, то хоча б радіти за успіхи дітей. Зі всіх зусиль старалася, щоб дітям було краще, щоб отримали хорошу освіту, знайшли хорошу роботу», – згадує побратим Богдана Ішутіна.

Похований 26 травня 2017 року на кладовищі в. м. Теребовля Тернопільської області. Залишились батьки, дві сестри і брат, теж учасник АТО.

Джерело

Recommended Posts

Leave a Comment

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt