ІГНАТЕНКО Наталія Віталіївна

ІГНАТЕНКО Наталія Віталіївна (17.07.1975, м. Новоград-Волинський Житомирської області) – історик, педагог, громадський діяч. Кандидат педагогічних наук, доцент.

Народилася 17 липня 1975 р. в м. Новоград-Волинський Житомирської області. У 1992 р. закінчила ЗОШ № 10 м. Тернополя. У 1997 – історичний факультет Тернопільського державного педагогічного інституту імені Володимира Гнатюка.

У 2002 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук “Розумовий розвиток учнів у загальноосвітніх закладах Східної Галичини (1900 – 1939 рр.)” за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки у Прикарпатському університеті ім. В. Стефаника. Науковий керівник – проф. А. В. Вихрущ.

Працювала вчителем історії ЗОШ № 9 м. Тернополя (1996 – 1998), методистом кафедри педагогіки та психології Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (1998 – 2002 рр.) .З 2002 р. – викладач педагогіки та психології Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної.

З 2003 р. – доцент кафедри нової і новітньої історії та методики викладання історії ТНПУ імені Володимира Гнатюка. З 2006 по 2007 р. працювала на посаді заступника декана історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університет імені Володимира Гнатюка.

Розробляє науковий напрям: «Теорія та методика навчання історії в загальноосвітніх та вищих навчальних закладах». Автор понад 50 наукових і науково-методичних праць з методики навчання історії в школі та методики підготовки вчителів історії у вищому навчальному закладі.

Викладає навчальні дисципліни

  • «Теорія та методика навчання історії» (на ІІІ–ІV курсах),
  • «Шкільний курс всесвітньої історії та методика його викладання» (на ІV курсі),
  • «Методологія та методика «Громадянської освіти» у середніх загальноосвітніх навчальних закладах» (на V курсі),
  • «Методика викладання суспільно-політичних дисциплін у вищій школі» (магістратура).

джерело

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2720 публікацій.

Залишити відповідь