ГУЦУЛЯК Андрій Вікторович

 In Митці | Мистецькі колективи | Виконавці

джерело: https://www.0352.ua/news/2669251/pro-tvorcist-duetu-tvorchi-z-persih-ust-zavilisa-unikalni-foto-z-ihnogo-studentskogo-zitta-u-ternopoli-foto

ГУЦУЛЯК Андрій Вікторович (21.02.1996, с. Вільховець  Борщівського району Тернопільської області ) — український музикант, співзасновник та саунд-продюсер електронного гурту «Tvorchi».

Андрій Гуцуляк народився 21 лютого 1996 року в Борщівському районі Тернопільської області України. Закінчив Чортківський державний медичний коледж, ТНМУ ім. І. Горбачевського.

Активний учасник наукових студентських конференцій у Тернопільському медичному університеті.

Творчість

Захоплюється музикою з 2010 року. У 2018 р. спільно з Джеффрі Кенні заснували гурт «Tvorchi».

«Ми познайомилися просто на вулиці. Я підійшов до Джефрі, плеснув його по плечу та сказав: «Привіт, мене звати Андрій, я хотів би попрактикувати з тобою свою англійську мову, а заодно підівчу тебе української». А історія гурту «TVORCHI» почалася на мій день народження, коли Джефрі заспівав пісню «Happy Birthday». Таким чином я вперше почув його вокал. Згодом однієї ночі в 00:00 ми написали свій перший сингл «Slow», який вийшов у світ 2017 року. Якщо мовити про «розподіл ролей» у гурті, то я – саунд-продюсер і «відповідальний» за музику, а Джефрі – лірик-майстер, автор пісень і вокаліст», — Андрій Гуцуляк.

Альбоми:

  • «The Parts» (2018),
  • «Disco Lights» (2019).

На сцені «Арени Львів» Андрій та Джеффрі Кенні виступали з такими відомим виконавцями, як Тіна Кароль, Арсен Мірзоян, Melovin, Jerry Heil та гуртом «Без Обмежень».

У 2020 р. Андрій та Джеффрі Кенні потрапили до фіналу національного відбору «Євробачення 2020».

Максим ОГОРОДНИК

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search