ГУРГАЧ-РАДКО Людмила Степанівна

 In Майстри народних ремесел, Митці | Мистецькі колективи | Виконавці

джерело: https://www.facebook.com/gurgach.ludmila

ГУРГАЧ-РАДКО Людмила Степанівна (06.03.1973, м. Чортків Тернопільської області) — майстриня народних промислів художнього бісероплетіння, учасниця аматорського народного хору «Галичина». Диплом районного конкурсу «Людина року» в галузі культури (2013).
ФБ-сторінка — https://www.facebook.com/gurgach.ludmila


Народилася 6 березня 1973 р. в місті Чорткові Тернопільської області. Походить з роду прізвища Бик українців вихідців з Теребовлянщини, і прізвища Радко лемків вихідців з Краківського воєводства.

Навчалася у Чортківській середній школі № 7 (1990), де брала активну участь у всіх шкільних заходах, займалася спортом у спортивні школі (по даний час). У 1989 р. зробила свій перший виріб ії бісеру по схемі з журналу «Піонерія», яка стала основою у подальшій роботі з бісером.

Закінчила Запорізьке медичне училище № 1, де також брала активну участь у культурному житті закладу; співала у дуеті-виконували українських народних пісень, навчалася українських традицій.

З 1993 р. працює фельдшером-лаборантом екстреної служби в Чортківській центральній комунальній районній лікарні. З 1996 р. є незмінною учасницею аматорського народного хору «Галичина» медичних працівників закладу»; організувала поїздку даного хору на міжнародний конкурс у Чорногорію (2018).

Учасниця багатьох фестивалів, регіональних, обласних, і Всеукраїнських. Роботи експонуються у різних країнах світу: Канада, Америка, Австралія, Італія, Іспанія, Німеччина, Польща, а також в приватних колекціях чоловічих краваток.

Цікавиться східною культурою і танцями, вивчає схожість узорів і традицій української і східної культури. Допомагає дітям з інвалідністю опанувати мистецтво бісероплетіння. Особисто виготовила герасівку (вишита краватка) для третього президента України Віктора Ющенка.

Нагороджена дипломом районного конкурсу «Людина року» в галузі культури (2013). Майстер народних промислів художнього бісероплетіння.

Переможець обласних спартакіад по бігу серед медичних закладів і профспілок. Проводила майстер-класи з бісероплетіння для дітей у музеях, школах у медичному коледжі, на виставках.

Максим ОГОРОДНИК

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search