ГРИНЕЧКО Володимир Степанович

29.12.2016 | Автор: | Категорія: Письменники
ГРИНЕЧКО Володимир Степанович − прозаїк (Тернопіль). Член НСЖУ (2010) та НСПУ (2013). Лауреат премії журналу «Літературний Тернопіль» (2016).

Народився в Жешувському воєводстві (Польща). Після операції «Вісла» родина проживала в м. Макіївці Донецької області. Закінчив місцеву школу (1957). Працював електрослюсарем на будівництві Ясиновського коксохімічного заводу, через рік у будуправлінні створив газету «Промстроевец» і був її редактором. Займався спортом, зокрема в 1958 році виступив на першість Макіївки з вільної боротьби.

До війська призваний у 1959 році, а в 1960-му скерований навчатися на гарматного майстра. Після навчання став командиром гарматних і мінометних майстрів при дивізії. Під час служби в армії друкувався у військовій пресі.

Повернувшись додому, став кореспондентом «Макіївського робітника». Друкувався в газетах і журналах Донбасу. У 1963 році став громадським уповноваженим дільничним інспектором при Макіївському відділі МВС.

У 1971 році був скерований на навчання у Харківський юридичний інститут, який з успіхом закінчив. Також закінчив факультет журналістики Харківського державного (нині національного) університету ім. В. Каразіна. Згодом переїхав у м. Теребовлю й почав писати гостросюжетні детективні романи.

Автор книг детективного жанру «Сліди біля крокодилової пащі» (2005), «Капітан звинувачується у вбивстві» (2008), «Любов перемагає зло» (2009), «Пастка Динозавра» та ін.

В. Гринечко друкувався у газетах «Теребовлянські вісті», «Воля», «Вільне життя плюс» та ін.

джерело

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2438 публікацій.

Коментарі (1)

  1. […] Володимир ГРИНЕЧКО, член Національної спілки письменників України […]

Залишити відповідь