ГАВРИЛИШИН Іван Павлович

 In Журналісти | Редактори
Гаврилишин Іван Павлович (15.05.1948,с. Оришківці Гусятинського району Тернопільської області) – журналіст,  громадсько-політичний діяч. Член Національної спілки журналістів України.

Народився  у простій селянській сім’ї Павла Івановича та Катерини Карпівни Гаврилишиних у селі Оришківці Гусятинського району на Тернопільщині.

Ще навчаючись у місцевій школі редагував стінгазету «За знання», що була визнана кращою на районному конкурсі. 12 лютого 1963 року в районній газеті була надрукована його перша замітка «Привабливий вогник» про сільську бібліотеку.

Значний вплив на його творчий процес справили Анатолій Шуляк, Іван Бондар, Віра Зеленська, Анатолій Попов, Ігор Мороз, Лариса Забігайло, Леонід Дубас, Любомир Габруський, Іван Возний та інші, які щедро передавали йому сутність, тонкощі журналістської праці.

У той час на факультет журналістики можна було поступити лише за наявності дворічного виробничого стажу. Тому після закінчення середньої школи почав працювати літературним працівником, потім завідував відділом редакції районної газети.

Військову службу проходив в авіаційних частинах. Саме про них оперативно й цікаво писав військовий кореспондент Іван Гаврилишин в армійських газетах. За творчі здобутки командувач військовим округом двічі оголошував йому подяку.

У 1975 році закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Певний час працював в молодіжних організаціях. Був завідувачем відділу кадрів і організаційної роботи Української республіканської ради з туризму і екскурсій, відповідальним секретарем Міжвідомчої комісії з питань туризму Української профспілкової ради, проректором інституту туризму ФПУ з міжнародної діяльності, редагував туристичний журнал.

У 1998 році був запрошений на роботу в апарат Верховної Ради України. Працював помічником-консультантом народного депутата, радником-прес-секретарем першого заступника голови парламенту.

На даний час:

  • помічник-консультант народного депутата України Івана Куліченка (на громадських засадах)
  • почесний член Адміністративного центру Української секції Міжнародної поліцейської асоціації
  • прес-секретар громадського територіального земляцтва «Тернопілля», яким керує заслужений діяч мистецтв України Валерій Бачинський.

джерело

Recommended Posts

Leave a Comment

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search