ФАНТАЗІЯ | Зразкова художня дитяча хорова студія духовної пісні

джерело

Зразкова художня дитяча хорова студія духовної пісні «Фантазія»  Центру творчості дітей та юнацтва м. Тернополя
Викладач – Тетяна Дмитрук-Тимченко
Концертмейстер – Наталія Вільган

Зразкова дитяча хорова студія духовної пісні “Фантазія” створена в 2004 році. Є незмінним учасником багатьох міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсів та фестивалів, театралізованих дійств, концертів.

У складі хорової студії 80 учасників (віком від 6 до 18 років). В групі основного рівня – 50 гуртківців, в підготовчій – 30 гуртківців. Крім роботи у хоровому колективі кращі вихованці займаються у малих формах: вокальних ансамблях та квартетах. Багато випускників колективу є студентами середніх та вищих мистецьких учбових закладів.

Колектив вирізняється з-поміж інших хорових студій тим, що основою репертуару колективу є твори духовної тематики. Керує хоровою студією Дмитрук-Тимченко Тетяна Григорівна, яка виховує у дітей бережливе ставлення до надбань української національної культури, розвиває художній смак, любов до духовної, народної, класичної спадщини та перлин світового мистецтва.

У дитячій хоровій студії «Фантазія» завжди на заняттях і при проведені виховних заходів панує атмосфера доброзичливості, взаєморозуміння та поваги. Це – колектив однодумців. Тісна співпраця «Педагог-гуртківці-батьки» сприяє не тільки удосконаленню та підвищенню рівня виконавської майстерності дітей але і їх становленню як національно свідомих громадян України.

Зразкова дитяча хорова студія духовної пісні “Фантазія” є постійним учасником таких престижних хорових духовних фестивалів та конкурсів як:

За результатами цього конкурсу хорова студія духовної пісні «Фантазія» зарахована до кращих дитячих хорових колективів асоціації Mundi Cantus.

Учасники хорової студії «Фантазія» беруть активну участь у різних фестивалях, конкурсах.

джерело

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2888 публікацій.

Залишити відповідь