ЕКО-садиба «Горигляди», туристична компанія

ЕКО-садиба «Горигляди»
с. Голігради, Залыщицький район Тернопільська область, 48601
Додаткова інформація: (050) 609 7605
Сторінка в facebook: https://www.facebook.com/gorygljady
Приватна ЕКО-садиба «Горигляди» розташована на березі річки Серет, в долині села Голігради, Заліщицького району, Тернопільської області. Будинок знаходиться неподалік Касперівської ГЕС в долині Дністровського каньйону на відстані 10 м від берега річки.

Проживання в окремому котеджі, побудованому в класичному карпатському стилі. В оздобленні кімнат використано екологічний матеріал – деревина з ялини, модрини, берези, клена та бука.

Особливостями приватної оселі є катання на човні, риболовля, піші прогулянки по каменях і т.д. У садибі є всі умови для відпочинку та розваг.

Зелений, активний та еко туризм і Дністровський каньйон — найбільш вдале поєднання відпочинку на природі. Гарна природа, ціллюще повітря та різноманітні розваги створюють добрі умови для відпочинку на річці Серет. Туристам та поціновувачам природи пропонуємо піші походи та автоподорожі, катання на човнах, квадроциклах, конях.

Є можливість порибалити: коропа, карася, щуку, окуня, сома та іншу річкову рибу. Тому в приватній оселі буде цікаво як аматорам риболовлі, так і любителям вишуканих рибних делікатесів.

джерело

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2975 публікацій.

Залишити відповідь