ЧЕРВОНООКА Аліна

04.05.2018 | Автор: | Категорія: Письменники

ЧЕРВОНООКА Аліна (12.06.1989, м. Севастополь) — педагог, літераторка.  Керівник творчого об’єднання «La Skala» Скала-Подільської територіальної об’єднаної громади.
Сторінка на YouTube
Група на facebook


Аліна ЧЕРВОНООКА народилася 12 червня 1989 року в Севастополі. З дев’яти років живе на Тернопільщині. Як сама висловлюється, така собі бандерівка кримського походження.

Закінчила Скала-Подільську ЗОШ І-ІІІ cm. у 2006 році. Нього ж року була зарахована до Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка на факультет підготовки вчителів початкових класів, який закінчила в 2011 році.

У 2015 році очолила творче об’єднання «La Skala» Скала-Подільської територіальної об’єднаної громади. А в 2017-му стала головним редактором дебютної поетично-мистецької збірки цього об’єднання «Перша ластівка «La Skala».

Вірші почала писати з дитинства російською мовою. Українською спробувала писати років у шістнадцять. Давалося те написання важкувато, бо на українські слова «приходила» російська рима. Але щось таки з того вийшло. А саме, у 2013 році надрукована перша збірка поезії «Мовою серця». Вона складається з двох частин: російських й українських віршів, і видана під дівочим прізвищем — Денисова.

Джерела

Червоноока, А. Тренують тіло і дух у «Скелі» [Текст] : [освячення та відкриття молодіж. спорт. клубу] / А. Червоноока // Вільне життя плюс. — 2016. — 13 трав. — С. 5. — (Ініціативи громади).

Червоноока, А. Горить у серці каганець добра [Текст] / А. Червоноока // Вільне життя плюс. — 2017. — 23 серп. — С. 5 : фот. — (Наша гостя).

 

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1824 публікацій.

Залишити відповідь