БУК ЛІСОВИЙ № 3 | Бережанський район | Тернопільська область

11.11.2018 | Автор: | Категорія: Пам'ятки природи

БУК ЛІСОВИЙ № 3 — ботанічна пам’ятка природи місцевого значення Розташована поблизу с.Рогачин Бережанського району, в кв. 33 вид. 12 Нараївського лісництва державного підприємства “Бережанське лісомисливське господарство”, в межах лісового урочища “Нараївська дача”.

Оголошена рішенням Тернопільської обласної ради від 25 квітня 1996 року № 90 “Про внесення змін і доповнень до мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду області та затвердження положення про порядок встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення в Тернопільській області”.

Площа 0,01 га.

Під охороною — плюсове (елітне) дерево бука лісового віком понад 112 років і діаметром 36 см, висотою 20 м, цінне у науковому, пізнавальному та господарському відношеннях. Входить до складу ботанічної пам’ятки природи місцевого значення “Нараївська бучина“.

Пам’ятка природи перебуває у віданні державного підприємства “Бережанське лісомисливське господарство”.

Джерела:

Бай, І. БУК ЛІСОВИЙ № 3 [Текст] / І.Бай// Тернопільський енциклопедичний словник : у 4 т. / редкол.: Г. Яворський та ін. – Тернопіль, 2008. – Т. 2 : К – О. – С. 196–197 : фот.

Унікальні перлини Тернопільщини [Текст] / В. М. Черняк, Г. Б Синиця, І. О П’ятківський. – Тернопіль, 2014. – С. 78.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2515 публікацій.

Залишити відповідь