Бінцаровська Алла Іванівна

11.03.2018 | Автор: | Категорія: Діячі культури й мистецтва
Бінцаровська  Алла Іванівна  (24.08.1975, м. Тернопіль) —  поет-пісняр, сценарист, режисер концертів, тематичних вечорів, свят, шоу-програм, фестивалів, музичних фільмів  та різноманітних акцій. Художній керівник народного художнього театру пісні «Для тебе»(ТНЕУ); дипломант та лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Заслужений працівник культури України (2016).
Сторінка у facebook: https://www.facebook.com/alla.tney

Бінцаровська Алла Іванівна народилася і проживає у м. Тернополі. З 1992 по 2007 працювала у Центрі дитячої творчості на посаді методиста відділу музично-естетичного виховання та художнього керівника театру пісні.

З 2007 року – начальник відділу культури та творчої самореалізації молоді Тернопільського національного економічного університету. Художній керівник народного художнього театру пісні “Для тебе” (гурти “Струни серця”, “Елегія”).

Вихованці Алли Іванівни є постійними учасниками усіх масових заходів міського та обласного рівня, вони — дипломанти та лауреати міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів та конкурсів:

Автор:

  • збірки пісень для дітей та молоді “Не залишай мене, дитинство”,
  • збірки пісенної лірики “Пісня крилата – душа України”
  • збірки «Усмішка матусі».

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2898 публікацій.

Залишити відповідь