Автовокзал Збараж, розклад руху автобусів

07.09.2018 | Автор: | Категорія: Автостанції | автовокзали

Автовокзал Збараж: вул. Лесі Українки, 4, Збараж, Тернопільська область, 47303
Режим роботи: 06:00 – 19:00
Телефон довідок: 03550-26244

Автовокзал приймає автобуси за 9 напрямками та 52 маршрутами. Найпопулярніші дозволять добратися до Тернополя, Доброводів, Лановець чи Хмельницького. Квитки можна придбати в касі автостанції, на деякі рейси – придбати онлайн. У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому  завжди звіряйте розклад у касах автовокзалу.

Розклад руху автобусів

Збараж – Буковель
06:00

Збараж — Доброводи
06:00 10:10 14:00 18:20

Збараж – Хмельницький
06:05

Збараж – Хмельницький
06:10

Збараж — Добромірка
06:10 12:05 16:40

Тернопіль Ав – Вербовець
06:42 06:43

Збараж — Тернопіль
06:40 07:20 07:40 07:50 08:10 08:20 08:30 08:40 09:00 09:10 09:20 09:30 09:45 10:05 10:40 11:50 12:20 12:30 13:25 13:30 14:30 14:40 15:40 16:05 17:50 18:55

Збараж — Ланівці
06:50 08:25 09:50 11:10 12:20 13:30 14:15 15:05 15:45 17:15

Збараж – Ів.Франківськ 2
07:15

Збараж — Кошляки
08:00 15:30

Тернопіль Ав – Рівне
08:05 08:10

Тернопіль Ав – Луцьк
08:35 08:40

Луцьк – Хмельницький
09:40 09:41

Рівне – Ів.Франкiвськ
09:50 09:55

Рівне – Ів.Франківськ 2
09:50 09:55

Рівне – Ів.Франкiвськ
09:50 09:55

Рівне – Ів.Франківськ 2
09:50 09:55

Ів.Франківськ 2 – Рівне
10:00 10:05

Збараж — Печірна
10:20

Рівне – Чернівці
10:30 10:35

Збараж — Голотки
10:45 18:30

Тернопіль Ав – Рівне
11:10 11:15

Тернопіль Ав – Ланівці(Центр)
11:34 11:35

Ів.Франківськ 2 – Луцьк
11:45 11:50

Москва Ас’новоясенівська’ – Чернівці
11:50 11:55

Рівне – Тернопiль
12:20 12:25

Тернопіль Ав – Раковець
12:43 12:45

Чернівці – Рівне
12:40 12:45

Збараж — Гнилиці
12:45 17:00

Тернопіль Ав – Раковець
12:51 12:53

Чернівці – Москва Ас’новоясенівська’
13:05 13:10

 

Тернопіль Ав – Оприлівці
13:19 13:20

Рівне – Чернівці
13:40 13:45

Тернопіль Ав – Решнівка
14:26 14:28

Тернопіль Ав – Вербовець
14:32 14:33

Тернопіль Ав – Рівне
14:35 14:40

Луцьк – Ів.Франківськ 2
14:45 14:50

Тернопіль Ав – Млинівці
15:10 15:11

Рівне – Тернопiль
15:35 15:40

Чернівці – Рівне
15:50 15:55

Тернопіль Ав – Раковець
16:08 16:10

Тернопіль Ав – Раковець
16:16 16:19

Хмельницький – Луцьк
16:25 16:30

Рівне – Тернопiль
16:50 16:55

Тернопіль Ав – Оприлівці
16:59 17:00

Тернопіль Ав – Коханівка
17:42 17:45

Хмельницький – Збараж
17:50

Тернопіль Ав – Болязуби
18:43 18:45

Тернопіль Ав – Болязуби
18:53 18:55

Тернопіль Ав – Рівне
18:50 18:55

Рівне – Тернопiль
19:15 19:20

Буковель – Збараж
21:10

Тернопіль Ав – Київ Ав
22:45 22:48

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2441 публікацій.

Залишити відповідь