Автостанція Скала-Подільська, розклад руху автобусів

25.08.2018 | Автор: | Категорія: Автостанції | автовокзали

Автостанція Скала-Подільська. Адреса: вул. Грушевського, 61, смт Скала-Подільська Борщівський район Тернопільська область, 48720
Режим роботи: 05:30 – 21:00
Телефон довідок: (03541) 5 13 28

Автостанція приймає автобуси за 37 напрямками і 62 маршрутами. Найпопулярніші дозволять добратися до Тернополя, Борщева, Кам’янця-Подільського чи Чорткова. Біля автостанції знаходяться автобусна зупинка, залізнична станція, поштове відділення, банкомат, міський парк, пожежна частина, депо.

Квитки можна придбати в касі автовокзалу, на деякі рейси – придбати онлайн. У розкладі показано рейси автобусів, доступні нашому сервісу. У багатьох випадках частини рейсів може не бути в розкладі, також перевізники можуть змінити вартість проїзду без повідомлення нашому сервісу — перед поїздкою рекомендовано скористатися довідковим телефоном автостанції чи перевізника.

Розклад руху автобусів

Вербівка — Тернопіль ч/з Пробіжна
05:45

Борщів — Кам’янець-Подільський
06:25 14:40

Борщів — Тернопіль ч/з Пробіжна
06:40 10:35

Скала-Подільська — Борщів
07:25 08:05 08:25 09:05 09:25 10:25 11:00 11:25 12:00 12:25 13:20 15:00 16:00 17:00 18:50

Чемерівці — Чернівці
07:25

Бережанка — Тернопіль ч/з Пробіжна
07:30

Кам’янець-Подільський — Львів
07:30 11:00

Кам’янець-Подільський — Івано-Франківськ
07:45

Нивра — Тернопіль
08:05

Нивра — Тернопіль ч/з Чортків
08:05

Тернопіль — Мельниця-Подільська
08:25

Кам’янець-Подільський — Чортків ч/з Борщів
08:35

Гусятин — Чернівці
08:46

Заліщики — Кам’янець-Подільський
08:50

Тернопіль — Борщів
09:50 11:40 15:35 18:20

Бучач — Кам’янець-Подільський
09:40

Кам’янець-Подільський — Трускавець
09:45

Кам’янець-Подільський — Львів ч/з Чортків
11:00

Калуш — Кам’янець-Подільський

11:05

Кам’янець-Подільський — Борщів
11:55

Львів — Кам’янець-Подільський
12:25 16:35 21:00

Борщів — Тернопіль ч/з Чортків
12:30 14:40

Борщів — Лосяч
13:05 17:25

Кременець — Кам’янець-Подільський
13:25

Кам’янець-Подільський — Заліщики
14:30

Кам’янець-Подільський — Калуш
15:05

Кам’янець-Подільський — Бучач
16:05

Кам’янець-Подільський — Кременець ч/з Гусятин
16:25

Мельниця-Подільська — Тернопіль
18:30

Могилів-Подільський — Львів
17:10

Могилів-Подільський — Львів ч/з Чортків
17:10

Івано-Франківськ — Кам’янець-Подільський
18:20

Трускавець — Кам’янець-Подільський

18:25

Чернівці — Гусятин
18:25

Могилів-Подільський — Тернопіль ч/з Чортків
18:30

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2441 публікацій.

Залишити відповідь