Автостанція Ланівці, розклад руху автобусів

27.08.2018 | Автор: | Категорія: Автостанції | автовокзали

Автовокзал Ланівці. Адрeса: Тернопільська обл., Ланівці вул. Залізнична, 14
Графік роботи: 06:00 – 20:30. Тeлeфон дл ядовідок: (03549) 2 12 44

Автовокзал приймає автобуси за 37 напрямками і 61 маршрутом. Найпопулярніші дозволять добратися до Тернополя, Вишівця, Кременця, Шумська. Квитки можна придбати в касі автовокзалу, на деякі рейси – придбати онлайн. У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому  завжди звіряйте розклад у касі автовокзалу.

Розклад руху автобусів

Ланівці — Москалівка
06:10(Пн,Чт,Нд) 06:30 09:20 12:00(Нд) 13:00 17:00

Ланівці — Загірці
06:30 12:20 17:05(кр Сб)

Москалівка — Тернопіль
06:30(Сб-Пн)

Ланівці — Шушківці
06:40 12:30(Нд)

Борщівка — Тернопіль
06:40 13:25

Ланівці — Кременець
06:50 12:10(Нд) 15:20 17:10(Пт)

Юськівці — Тернопіль
06:50 14:10

Шумськ — Тернопіль
07:00 10:10 15:50(Пт,Нд)

Ланівці — Тернопіль ч/з Вишнівець
07:00 12:00 16:00

Теофіполь — Тернопіль
07:10 08:30

Ланівці — Тернопіль
07:30 08:00 09:00 09:50 11:30 12:30 14:50 15:20

Ланівці — Молотків
07:45 11:00(Нд)

Ланівці — Іванківці
08:00 11:30(Нд)

Ланівці — Кременець ч/з Вишнівець
08:30 17:25

Кременець — Тернопіль
08:40

Красилів — Тернопіль
09:15

Ланівці — Борщівка
09:30 12:30 20:05

Тернопіль — Дедеркали
10:50

Ланівці — Вербовець
13:30(кр Сб)

Тернопіль — Кременець
13:40

Ізяслав — Тернопіль
13:25(Пт,Нд)

Тернопіль — Теофіполь
13:50 19:00

Тернопіль — Шумськ
14:50 15:20 16:45 19:30(Пт,Нд)

Тернопіль — Красилів
16:10

Тернопіль — Москалівка
17:20(Пт-Нд)

Тернопіль — Білогір’я
18:20

Тернопіль — Ізяслав
19:30(Пт,Нд)

Article Source

Автор:

Даний автор додав 2789 публікацій.

Залишити відповідь