Коропецьке професійно-технічне училище № 34

27.11.2009 | Автор: | Категорія: Професійна та спеціальна освіта

Коропецьке професійно-технічне училище № 34
Державна форма власності, ІІ рівень атестації
вул. М. Каганця, 3, смт Коропець, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370,
тел. /факс (0352) 2-09-11
веб-сайт: http://ptu34koropets.ucoz.com ; E-mail:PTU_34@ukr.net

Училище готує кваліфікованих робітників за спеціальностями:

 • Виробник художнiх виробiв з дерева
 • Закрiйник
 • Кондитер
 • Конторський службовець (бухгалтерiя)
 • Кухар
 • Маляр
 • Муляр
 • Оператор комп`ютерного набору
 • Оператор комп`ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерiя)
 • Паркетник
 • Столяр будiвельний
 • Штукатур

Зарахування до училища проводиться шляхом конкурсного відбору на основі свідоцтва про освіту і співбесіди.

В училищі обладнано всі необхідні кабінети для проведення теоретичного і виробничого навчання. Виробничі навчання проводять висококваліфіковані майстри своєї справи в лабораторіях і майстернях.

Під час навчання учні одержують стипендію, допомоги у грошовій формі, забезпечуються підручниками, гуртожитком для проживання, одноразовим безплатним харчуванням, при бажанні трьохразовим в їдальні училища.

Учні, які отримали диплом з відзнакою, користуються перевагою при вступі у вищі і середньо-спеціальні навчальні заклади. Час навчання в училищі зараховується до трудового стажу.

При училищі діють курси водіїв.

Дозвілля

Актуальних завданнями нашого училища є пошук оптимальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, підвищення їхньої розумової активності, спонукання до творчості. В нашому закладі поступово складалися свої традиції. Значна увага приділяється дозвіллю і відпочинку. Для цього в училищі створена система гурткової роботи. На базі училища і гуртожитку працюють гуртки за інтересами учнів. Заняття спортивних секцій по футболу, волейболу, настільному тенісу проводяться в спортзалі, на спортивному майданчику на належному рівні. Про це свідчать призові місця команд в обласних змаганнях серед професійно-технічних навчальних закладів. В училищі добре налагоджена робота гуртків художньо-естетичного спрямування: хорового співу, вокальний ансамбль, хореографічний гурток.

В приміщенні гуртожитку є бібліотека з читальним залом, де учні мають можливість почитати художню та науково-популярну літературу, періодичну пресу.

Значна увага приділяється морально-правовому вихованню молоді. Проводяться зустрічі з працівниками служб у справах сім’ї та молоді, спеціалістів медичних установ. Традиційними стали в училищі масові конкурси „Красуня ПТУ-34”, „Козацькі забави”, вечори відпочинку „День студента”, „Андріївські вечорниці”, „Новорічний карнавал”, „День Святого Валентина”, „8 Березня”, „День сміху”, „Випускний бал”. Учні разом із своїми наставниками відвідували гірськолижний курорт „Буковель”, базу відпочинку в Скоморохах, музей імені Гнатюка в с. Велеснів, туристичний похід на г.Говерла. Систематично організовуються походи берегами річки Дністер і Коропець.

У різних формах позаурочної роботи задіяні майже всі учні. У цьому вчителям та вихователям допомагають органи учнівського самоврядування: старостат, рада гуртожитку.

Навчально-виховна робота училища спрямована на створення умов для формування освіченої, культурної та інтелігентної людини, громадянина України, становлення дружніх стосунків між учнем і вчителем на основі педагогічного спілкування, виховання школяра як життєвої соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення в різноманітних життєвих ситуаціях, вироблення вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1918 публікацій.

Залишити відповідь