Бучацьке професійно-технічне училище №26

27.11.2009 | Автор: | Категорія: Професійна та спеціальна освіта

Бучацьке професійно-технічне училище №26

Державна форма власності, ІІ рівень атестації

вул.Мiцкевича,31а
м. Бучач, 48400,
Тернопільська обл.,
тел. (03544) 2-15-90; 2-21-65;

тел./факс (03544) 2-27-25

E-mail:proftextr@inbox.ru

Веб-сайт:http://www.proftextr.pochta.ru

Директор — Бугаєнко Володимир Анатолійович

Училище здійснює професійну підготовку кваліфікованих працівників за спеціальностями:

  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;водій автотранспортних засобів кат.”С”;
  • Електрогазозварник;коваль ручного кування;
  • Кравець;
  • Кухар; кондитер;
  • Муляр; штукатур;маляр;
  • Столяр бдівельний; паркетник;
  • Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу;оператор лінії у виробни-цтві харчової продукції;
  • Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва кат.”А”; водій автотранспортних засобів кат.”С”.

Крім того,на базі училища проходять курсову перепідготовку громадяни із числа незайнятого населення за направленням центру зайнятості.

Матеріально-технічна база ПТУ-26 м.Бучача дозволяє здійснювати навчально-виробничий процес з наданням повної загальної середньої та професійної освіти. Для здійснення навчального процесу в закладі створено 22 кабінети, з них 15 для вивчення загальноосвітніх предметів і 7 для предметів професійно – теоретичної підготовки.

Для виконання програм з професійно-практичної підготовки оснащені 12 навчально – виробничих майстерень. В училищі обладнано актовий зал, бібліотека, спортивний зал, їдальня, діє 1 гуртожиток, в якому обладнанні кімнати відпочинку, медпункт, актовий зал, стомат. кабінет.

Кабінети та майстерні відповідають вимогам нормативних документів, їх стан систематично контролюється санітарно – епідеміологічною станцією та пожежним наглядом.

Належна увага приділяється інформатизації та комп’ютеризації навчального процесу. У заклад встановлено 16 ПЕОМ, на один копм’ютер припадає 24 учні.

В грудні 2005 року в училищі обладнано кабінет інформатики та інформаційних технологій, кабінет кухарської справи, лабораторія тракторів і автомобілів. Прикладне програмне забезпечення відповідає вимогам навчальних планів і програм. Для навчальних цілей використовуються принтери, сканери, модем. Комп’ютери об’єднані в локальну мережу, підключені до мережі Інтернет. Рівень матеріально – технічного забезпечення становить 70% від потреби. Технічне оснащення лабораторій дає змогу відпрацьовувати всі теми, згідно навчальних планів і програм. Навчально-матеріальна база та комплексно-методичне забезпечення становить 95% від потреб.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1932 публікацій.

Залишити відповідь