Фещук Віра

Віра Фещук народилася 1982 року в с.Залісці Шумського району у  простій селянській сім’ї п’ятою дитиною. Усі старші брати і сестри з’явилися на світ цілком здоровими, а чому Віра народилася без рук, лікарі так пояснити і не змогли.

Ходити вона навчилася лише у три роки, але не дивлячись на свою недугу, стала допомагати батькам по господарству: полола бур’яни, прибирала у хаті, чистила картоплю. Дівчина займалася з вчителями вдома, навчилася писати ногою і виробила такий каліграфічний почерк, що педагоги лише руками розводили. Школу Віра Фещук закінчила з золотою медаллю.

З семи років почала вишивати. «Спочатку було дуже важко, – зізнається Віра, — не обійшлося без болючих уколів, пальці ніг не слухалися». Однак вже через два тижні їй вдалося завершити першу вишивку. Нині Віра є автором вишуканих шедеврів, деякі з яких виконані бісером! 

 Вишиті Вірою Фещук рушники, серветки, подушки є у Києві, на Закарпатті, у Німеччині, Америці. Всі, хто знається на цьому мистецтві, високо оцінюють її роботи. Слава розходиться далеко за межі Залісців, а охочі придбати вироби спеціально приїжджають до села, щоб зробити замовлення.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1915 публікацій.

Залишити відповідь