Гургач Людмила Степанівна

Дива із бісеру
(Про майстриню Людмилу Гургач
)

Народилася Людмила Степанівна Гургач 6 березня 1973 року в м.Чортків. 1980-1990-ті роки – навчання в Чортківській ЗОШ №7. Захоплювалася вишивкою, збирала різні намистинки.

У  десятому класі створила перше своє кольє. Сподобався і виріб і сам процес його створення. В 1991 році вступила в медичне училище у Запоріжжі. Студентка була дуже активною: займалася спортом, співала українських народних пісень, малювала. в’язала, створювала і оздоблювала одяг.

Зараз працює у центральній районній поліклініці. Приймає участь у спартакіадах серед медиків. З 1996 року є учасницею хору “Галичина” при центральній районній лікарні.

Захоплюється східними танцями. Але найважливіше її хоббі – бісероплетіння. У 2008 році представляла нашу область на Всеукраїнській виставці художньої творчості серед медичних працівників у Києві, нагороджена почесною грамотою.

Бібілографія

  1. Блаженко, А. Одна калина за вікном, одна родина за столом… [ Текст ] / А.Блаженко // Голос народу. – 2009. – 17 квіт.
  2. Костишин, Л. Людмила Гургач: “Не вмію того, за що не бралася” [ Текст ] / Л.Костишин // Вільне життя. – 2010. – 14 жовт.

Подивитись роботи майстрині можна у фотогалереї.

 

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1877 публікацій.

Залишити відповідь