Тернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

12.03.2012 | Автор: | Категорія: Органи державної влади

 

Тернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

вул. Лисенка, 20а,
м. Тернопіль, 46002

тел. (0352) 52-07-57
тел./факс (0352) 52-14-37

Е-mail: mail@te.amc.gov.ua

Розклад роботи: Пн-Пт 8.00 – 17.15 ; Обідня перерва 13.00-13.45

Графік прийому громадян: понеділок, середа, п’ятниця 10.00 – 13.00

Тернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України створено 22 квітня 1994 року. Територіальне відділення є юридичною особою — органом у системі Антимонопольного комітету України.

Відділення утворюється Антимонопольним комітетом України, йому підпорядковане і підзвітне. Спрямування, координація і контроль діяльності територіального відділення здійснюються Головою, його заступниками, державними уповноваженими Антимонопольного комітету України згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Свої завдання відділення здійснює у відповідному регіоні, а у випадках, передбачених законодавством, та за дорученням Голови Антимонопольного комітету України — за межами регіону.

 Основним завданням відділення є участь у формуванні та реалізації конкурентної політики в частині:

  • здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції на засадах рівності суб’єктів господарювання перед законом та пріоритету прав споживачів, запобігання, виявлення і припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції;
  • за узгодженими діями суб’єктів господарювання та регулюванням цін (тарифів) на товари, що виробляються (реалізуються) суб’єктами природних монополій;
  • сприяння розвитку добросовісної конкуренції;
  • здійснення контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту економічної конкуренції у сфері державних закупівель.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1917 публікацій.

Залишити відповідь

 

Інші публікації даної в категорії ‘Органи державної влади’