Злонкевич Ярослав Васильович

26.12.2011 | Автор: | Категорія: Музика | Хореографія

Місто Борщів має  свою мистецьку ауру і дух творчості. А сподвижниками мистецького життя міста є талановиті люди та митці. До них належить і Ярослав Васильович Злонкевич- композитор та пісняр, випускник 1974 року Тернопільського музичного училища ім.Соломії Крушельницької.

Митець добре відомий в Борщівському краї та багатьох областях України своїми музичними творами – ліричної, патріотичної, духовної та інвалідної тематики, і є заступником голови осередку „ Служба спілкування між інвалідами Тернопільщини”.

Творче обдарування і невтомна праця – це дві його стихії, в гармонічному синтезі яких народжується справжнє мистецтво.

Особливістю композиторського профілю пісняря Ярослава Злонкевича є оригінальна трансформація українських національних джерел та їх органічне вплетення у професійну музичну творчість.

І це цілком зрозуміло і природно, адже Ярослав Злонкевич родом з села Вовківці, Борщівського району, внутрішній зв’язок з національними джерелами якого невгамовно пульсує у творчому нутрі композитора-пісняра.

Для духовного життя України нашого часу надзвичайно потрібно дбайливо ставитися до національних коренів та інтегрувати українську пісню у професійну творчість. Це покликання часу композитор – пісняр реалізовує на високому професійному рівні.

В його творчому доробку є пісенна збірка „ Доля судила жити з піснею” та друкується друга „На крилах надії” в яких налічується 250 музичних творів, серед них є „Посвята інвалідам” , „Бо ти в мене є!”, „Любов батьківська”, „Пісня про пісню”,”Люди в білих халатах”. . Зреалізувати цей творчий задум композитора-пісняра уможливила співпраця з поетами-інвалідами: Ольга Михальчук, Анна Дущак, Наталя Коломієць, поетами: журналіст Євген Зозуляк, медик Ірина Чуйко та виконавцями співаками: Юрій Буховський, Віталій Свирид, Сергій Дерій, Марія Кашуб’як, Віра та Микола Тесля..

Слухаючи твори Ярослава Злонкевича, легко відчути безмежний творчий потенціал, який неухильно прагне реалізуватися, вийти назовні, невичерпне творче джерело нових і свіжих ідей.

1.В росах викупане сонце (скачати)
2.Так бувало не раз (скачати)
3.Клубок доріг відкрила мені зіниці (скачати)
4.Хто вигадав не довгу каску (скачати)
5.Піснями дзвенить моє рідно (скачати)
6.Якщо живе у серці біль (скачати)
7.Минає музика небесна (скачати)
8.В країні славній гостей зустрічаєм (скачати)
9.Ще вчора клятву ви давали Гіпократа (скачати)
10.Тиха Нічлава ніби в давнині (скачати)
11.Дорогі друзі на багатьох сценах Європи (скачати)

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1927 публікацій.

Залишити відповідь