“Садиба”

29.11.2011 | Автор: | Категорія: Зелений туризм

“Садиба”

Тернопільський район
с. Малий Ходачків

“Садиба” у селі Малий Ходаків Тернопільської області – приклад сучасного сільського зеленого туризму в Україні. Тут поєднуються українські природа та кухня з сучасними й комфортними умовами проживання. Садиба розташована у надзвичайно мальовничих місцях поблизу містечка Скалат із замком та оборонними вежами XVII ст., неподалік – гори Товтри та заповідник “Медобори”.

На території, що прилягає до будинку знаходяться два озерця, в яких можна порибалити та поплавати, тенісний корт, альтанки та «російська баня». Є можливість збирати ягоди, гриби та лікарські трави.

Кожен відвідувач зможе посмакувати українською кухнею та насолодитись грою місцевих музик, що вечорами розважають гостей. Парковка для автомобіля, інтернет та більярд, зроблять Ваш відпочинок ще комфортнішим.

За бажанням гостей можна погосподарювати на городі чи теплиці, а також погодувати свійську й екзотичну птицю, яку вирощують власники садиби.

Можливі організовані екскурсії Тернопільщиною та виїзди до Скалатського замку XVII ст.

У “Садибі” є 4 кімнати, максимальна кількість гостей – 9. Орієнтована ціна проживання 120 грн. ( з сніданком), баня – 150 грн./год.

Господар вільно розмовляє українською та російською мовами.

Доїхати до “Садиби” можна по дорозі (Тернопіль – Скалат – Гримайлів – Гусятин).

Відстань від Тернополя 17 км.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1916 публікацій.

Залишити відповідь