Грицаюк Любов

04.01.2011 | Автор: | Категорія: Майстри народних ремесел

Коли мистецтво творять  твої руки

(Народна умілиця Любов Грицаюк із м. Шумська)

В оселю Люби Грицаюк ніколи не приходить зима. Бо коли розкладає поруч себе власні роботи, заквітчані найяскравішими барвами світу, хочеться простягнути руки і вхопити в оберемок букет кольорових ромашок чи доторкнутися до грона спілого винограду. Тоді душа забуває про буденне – хочеться радіти і любити усе, що тебе оточує.

З дитинства пані Люба любила вишивати. Коли почала працювати в дитячому садку с.Онишківці, захотіла прикрасити стіни чимось оригінальним. Ось і взялася вибивати картинки. Одній жінці дуже сподобались мої роботи, і вона попросила у такому ж стилі зробити їй блузку,- розповідає Любов Грицаюк.- З того часу живу улюбленою справою.

Любов Грицаюк так нетерпляче чекає тієї миті, коли натягне на пяльця білосніжну тканину і почне творити на ній дива. Вправні пальці вміло орудують голкою – пані Люба не займається традиційною вишивкою, а чудові візерунки вибиває спеціальною голкою, яку для неї зробив чоловік. І повірте виходить щось неперевершене. Чудову блузку пані Люба може сворити за  день

Уже  втричі  творчі роботи Любові Грицаюк зачаровували учасників фестивалю «Братина», в цьому році на мистецькому фестивалі «Дзвони Лемківщини» правда сама майстриня не любить бути в центрі уваги, для неї куди приємніше сховатися у затишне місце з вишивкою і творити. Вироби Любові Грицаюк завоювали популярність не лише на Шумщині, її творчість цінують в Тернополі, на Львівщині, Хмельниччині та за кордоном нашої країни.

Любов Грицаюк ще зовсім молода, і дасть Бог її вправні пальці створять ще багато, краси.                     

 

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1877 публікацій.

Залишити відповідь