Вільне життя плюс

 In Преса | Радіо | Телебачення

Вільне життя плюс

вул. Гетьмана Сагайдачного, 9
м. Тернопіль

тел. (0352) 23-54-61

е-mail: cheef@vilne.org.ua

http://vilne.org.ua

 

Головний редактор — Петро Федоришин

 

Вільне життя плюс — всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета Тернопілля.

 

Виходить накладом понад 90 тисяч примірників двічі на тиждень — у середу та п’ятницю. Читають «Вільне життя плюс» не лише на Тернопіллі, а й в інших регіонах України і навіть за кордоном.

«ВЖ плюс» — багато уваги приділяє духовній тематиці, публікує історико-краєзнавчі матеріали, порушує болючі проблеми сьогодення у публіцистичних виступах, а її найбільше досягнення і гордість — листи читачів, яким у кожному номері відводиться чільне місце. Для своїх передплатників газета пропонує чимало цікавих конкурсів; надає юридичні консультації.

«ВЖ плюс» — видання для всієї родини. Малечу і молодших школярів воно запрошує цікаво й весело провести час у «Дитячому куточку»; молодим за віком і за станом душі призначає побачення на «Молодіжному майдані»; щотижня вітає жіноцтво «Калиною»; господарям і господиням пропонує безліч цінних порад у рубриках «Дім. Сад. Город», «Наша кухонька”, «Бібліотечка «ВЖ» тощо.

Кожен номер «Вільного життя плюс» творить команда високопрофесійних фахівців у співавторстві з читачами і з глибокою повагою до них.

 

 

Recent Posts

Leave a Comment

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search