Вільне життя плюс

11.05.2010 | Автор: | Категорія: Преса | Радіо | Телебачення

Вільне життя плюс

вул. Гетьмана Сагайдачного, 9
м. Тернопіль

тел. (0352) 23-54-61

е-mail: cheef@vilne.org.ua

http://vilne.org.ua

 

Головний редактор — Петро Федоришин

 

Вільне життя плюс — всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета Тернопілля.

 

Виходить накладом понад 90 тисяч примірників двічі на тиждень — у середу та п’ятницю. Читають «Вільне життя плюс» не лише на Тернопіллі, а й в інших регіонах України і навіть за кордоном.

«ВЖ плюс» — багато уваги приділяє духовній тематиці, публікує історико-краєзнавчі матеріали, порушує болючі проблеми сьогодення у публіцистичних виступах, а її найбільше досягнення і гордість — листи читачів, яким у кожному номері відводиться чільне місце. Для своїх передплатників газета пропонує чимало цікавих конкурсів; надає юридичні консультації.

«ВЖ плюс» — видання для всієї родини. Малечу і молодших школярів воно запрошує цікаво й весело провести час у «Дитячому куточку»; молодим за віком і за станом душі призначає побачення на «Молодіжному майдані»; щотижня вітає жіноцтво «Калиною»; господарям і господиням пропонує безліч цінних порад у рубриках «Дім. Сад. Город», «Наша кухонька”, «Бібліотечка «ВЖ» тощо.

Кожен номер «Вільного життя плюс» творить команда високопрофесійних фахівців у співавторстві з читачами і з глибокою повагою до них.

 

 

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1915 публікацій.

Залишити відповідь