ТТБ

 In Преса | Радіо | Телебачення

Тернопільська обласна державна телерадіокомпанія

ТТБ (Тернопільське телебачення)

 

б-р. Шевченка, 17,

м. Тернопіль,

Україна

46000

тел. (0352) 52-47-62,

факс: (0352)52-22-61

 

Генеральний директор — Заяць Роман Михпайлович

Тернопільське обласне державне телебачення створене у квітні 1992 року  з метою утвердження ідей  державотворення, а також виготовлення телепрограм для державних потреб.

Спочатку телевізійне мовлення проводилося по мережі телевізійного мовлення каналу УТ-1 в Тернопільській області у такі часові проміжки: з 4.00 год. до 6.00 год. та з 13.00 год. до 14.00 год.

У 2005 році ТТБ отримало власний канал для трансляції.

Творче об’єднання телепрограм складається з:

Редакції  інформаційних та  суспільно-політичних програм;

Редакції мистецьких та розважальних телепрограм та програм для дітей і юнацтва;

Відділу головного режисера;

Друкарського бюро.

Ефірне мовлення ведеться за такими основними напрямками:

інформаційним, суспільно-політичним, соціально-економічним, освітньо-пізнавальним, культурологічним, музично-розважальним, передачі для дітей, спортивним.

В ефірі Тернопільського обласного телебачення виходять передачі практично для усіх категорій населення. Основна увага приділяється  інформаційним програмам. З понеділка по п’ятницю в ефірі “Вісті ТТБ”. Щосуботи події за тиждень підсумовує інформаційно-аналітична програма “Панорама подій”.

Особливо популярні у глядачів передачі “Пенсійна реформа. Консультує спеціаліст”, “Юридична консультація ТТБ”, “Консультує лікар”. Ці програми розраховані на різні вікові категорії. Започаткований проект “Я хочу сказати”, де глядачі мають змогу висловити власну думку з тих чи інших злободенних питань. Є передачі для молоді, наприклад «Студмістечко», яке розповідає про життя сучасних студентів тощо.  Популярне також молодіжне ток-шоу “Я – вибираю”, де у формі дискусій “за” і “проти” обговорюються проблеми сучасного життя.

Є програми на екологічну тематику – “Земля – наш спільний дім”, ряд художньо-публіцистичних – “Нескорені краяни”, “Вони прославили наш край”, “Коридори”, “Відверті діалоги”, “Долі людські”. У циклових передачах “Моє фольклорне Тернопілля”, “Забуті пісні” популяризуються народні традиції та обряди краю. Є ряд розважальних та молодіжних програм – “Арт-мозаїка”, “Запрошує Оксана”, “Музика на ТТБ”. Передачі для дітей – “Тато, мама і я”, “Дитячі забави”.

Тернопільщина – край, багатий історико-архітектурними та духовними пам’ятками. Тому на ТТБ започаткований проект “Тернопільщина туристична. Замки Тернопілля”, циклова програма “Храми Тернопілля” та ін.

Передачі Тернопільського обласного телебачення неодноразово перемагали у номінаціях фестивалів “Калинові острови”, “Професіонал ефіру року”, “Агросвіт”, “Разом”, “Україна – рідний край” тощо.

Recent Posts

Leave a Comment

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt