ТТБ

14.10.2009 | Автор: | Категорія: Преса | Радіо | Телебачення

Тернопільська обласна державна телерадіокомпанія

ТТБ (Тернопільське телебачення)

 

б-р. Шевченка, 17,

м. Тернопіль,

Україна

46000

тел. (0352) 52-47-62,

факс: (0352)52-22-61

 

Генеральний директор — Заяць Роман Михпайлович

Тернопільське обласне державне телебачення створене у квітні 1992 року  з метою утвердження ідей  державотворення, а також виготовлення телепрограм для державних потреб.

Спочатку телевізійне мовлення проводилося по мережі телевізійного мовлення каналу УТ-1 в Тернопільській області у такі часові проміжки: з 4.00 год. до 6.00 год. та з 13.00 год. до 14.00 год.

У 2005 році ТТБ отримало власний канал для трансляції.

Творче об’єднання телепрограм складається з:

Редакції  інформаційних та  суспільно-політичних програм;

Редакції мистецьких та розважальних телепрограм та програм для дітей і юнацтва;

Відділу головного режисера;

Друкарського бюро.

Ефірне мовлення ведеться за такими основними напрямками:

інформаційним, суспільно-політичним, соціально-економічним, освітньо-пізнавальним, культурологічним, музично-розважальним, передачі для дітей, спортивним.

В ефірі Тернопільського обласного телебачення виходять передачі практично для усіх категорій населення. Основна увага приділяється  інформаційним програмам. З понеділка по п’ятницю в ефірі “Вісті ТТБ”. Щосуботи події за тиждень підсумовує інформаційно-аналітична програма “Панорама подій”.

Особливо популярні у глядачів передачі “Пенсійна реформа. Консультує спеціаліст”, “Юридична консультація ТТБ”, “Консультує лікар”. Ці програми розраховані на різні вікові категорії. Започаткований проект “Я хочу сказати”, де глядачі мають змогу висловити власну думку з тих чи інших злободенних питань. Є передачі для молоді, наприклад «Студмістечко», яке розповідає про життя сучасних студентів тощо.  Популярне також молодіжне ток-шоу “Я – вибираю”, де у формі дискусій “за” і “проти” обговорюються проблеми сучасного життя.

Є програми на екологічну тематику – “Земля – наш спільний дім”, ряд художньо-публіцистичних – “Нескорені краяни”, “Вони прославили наш край”, “Коридори”, “Відверті діалоги”, “Долі людські”. У циклових передачах “Моє фольклорне Тернопілля”, “Забуті пісні” популяризуються народні традиції та обряди краю. Є ряд розважальних та молодіжних програм – “Арт-мозаїка”, “Запрошує Оксана”, “Музика на ТТБ”. Передачі для дітей – “Тато, мама і я”, “Дитячі забави”.

Тернопільщина – край, багатий історико-архітектурними та духовними пам’ятками. Тому на ТТБ започаткований проект “Тернопільщина туристична. Замки Тернопілля”, циклова програма “Храми Тернопілля” та ін.

Передачі Тернопільського обласного телебачення неодноразово перемагали у номінаціях фестивалів “Калинові острови”, “Професіонал ефіру року”, “Агросвіт”, “Разом”, “Україна – рідний край” тощо.

Article Source

Автор:

Даний автор додав 1915 публікацій.

Залишити відповідь